Szyje i skraca od 40 lat! Krawcowa Barbara walczy o biznes

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
We Wrocławiu przy ul. Sudeckiej swoje usługi krawieckie prowadzi pani Barbara, która już od blisko 40 lat szyje, skraca i dba o odzież wrocławian, aby dobrze wyglądali. Z powodu pandemii jej biznes podupada.

Tak jak jemy, tak samo chcemy być dobrze ubrani. Ten wygląd zewnętrzny jest ważny, aby się każdy dobrze czuł i był uśmiechnięty, to jest także dla umysłu bardzo ważne. Człowiek powinien się dobrze czuć w tym w czym chodzi – mówi Barbara Urbańska, krawcowa.

I tym blisko od 40 lat zajmuje się pani Barbara. Skraca, szyje, tnie, prasuje, wymienia zamki i dba o odzież wrocławian. Pandemia koronawirusa jednak mocno wpłynęła na funkcjonowanie biznesu pani Barbary.

– Poprzedni rok był bardzo trudny, a ten jest jeszcze gorszy. Podczas zimy było bardzo mało klientów. Nic tylko usiąść i patrzeć się przez okno. Człowiek się zastanawia, czy z tego wyjdzie, czy nie. Czy będzie miał na opłaty – podkreśla Barbara Urbańska, krawcowa.

Pani Barbarze zostały dwa lata do emerytury. Teraz walczy o przetrwanie swojego biznesu. Chciałaby dalej szyć i pomagać, jednak do tego potrzebni są klienci.

– Jest ciężko. Zapraszam wszystkie osoby, którym trzeba coś skrócić, przyciąć, wymienić zamki – dodaje Barbara Urbańska, krawcowa.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy