Tańsze bilety w MPK? Mieszkańcy zadowoleni!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Na ostatniej sesji wrocławscy radni miejscy przegłosowali obniżkę cen biletów MPK. Dotyczy to biletów jednorazowych i czasowych. Zapytaliśmy mieszkańców Wrocławia, co sądzą na ten temat.

Jestem jak najbardziej za. Te bilety są strasznie drogie, człowiek 15 min drogi jedzie za 3,20 zł – to trochę przegięcie.

Będzie dobrze, jeżeli będzie obniżka. Wysoka jest ta podwyżka, tak naprawdę wolę jeździć taksówką niż tramwajem.

Jestem emerytką i jeżdżę za pół ceny, ale wolałabym, żeby większość ludzi z samochodów przesiadło się jednak do komunikacji miejskiej, więc powinny te bilety być tańsze.

Ja się bardzo cieszę, że będą tańsze. Duża była podwyżka, byłam zaskoczona jej wysokością.

Myślę, że to jest wspaniały pomysł, ponieważ sam jestem studentem, studentem pracującym, muszę dojeżdżać do pracy. Niedługo też mamy wystartować z uczelnią, także na pewno to się przyda. Na chwilę obecną cały czas kupuję bilety jednorazowe, także uważam, że to jest super inicjatywa.

To będzie spora ulga, bo też koszt wynajmu mieszkania, dodatkowe bilety. Więc wydaję mi się, że na kieszeń studenta to będzie fajne rozwiązanie – podkreślają mieszkańcy Wrocławia.

Do tematu będziemy jeszcze wracać. 

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy