Targi Dobrego Designu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Targi Dobrego Designu powinien znać już każdy wrocławianin. Cyklicznie pojawiają się od 5 lat w przestrzeniach miasta, a po lockdownie to już drugi taki event. W jednym miejscu zebrano wyjątkowych twórców i klientów z dobrym gustem.

Ostatnie spotkanie miało miejsce w Concordii, w niedawno odremontowanej kamienicy w centrum miasta, na Wyspie Słodowej. Na dwóch piętrach można było kupić rękodzieło od rzemieślników tworzących niepowtarzalne produkty. Próżno szukać takich w sklepach, jak na przykład oryginalne lampy tworzone we Wrocławiu. 

W Concordii spotkać można było wystawców z całej Polski ze swoimi wyjątkowymi pracami, a także specjalistów np. Od roślin egzotycznych, którzy poza sprzedażą świadczą usługi serwisowe.

Wielu twórców wpisuje się w ideę slow life, która opiera się na świadomych wyborach, ograniczaniu konsumpcji, a także zbliżeniu do natury. 

Organizatorzy podkreślają, żę są to rzeczy tworzone z pasją, wzornictwo jest wyjątkowe i niespotykane w sieciowych sklepach. 

Organizatorzy obserwują potrzeby klientów i już pojawiają się grube czapki i szaliki. Zbliża się czas świąteczny więc prezenty w tej przestrzeni napewno znajdzie każdy. 

Kolejne Targi Dobrego Designu planowane są na 7 listopada i 12 grudnia również w Concordii.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy