Targi pracy Skill Expo

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Targi pracy "Skill Expo" to dwa dni spotkań, interaktywnych wykładów oraz rozmów o pracy i rozwoju zawodowym. Każdy chętny będzie mógł dołączyć do wydarzenia za darmo. Targi odbędą się 10 i 11 czerwca na Placu Solnym 4 oraz w budynku OP ENHEIM. Na targi zapisać się można wypełniając formularz dostępny na stronie wydarzenia.

Skill Expo będzie to wydarzenie skierowane i do Polaków i do cudzoziemców, nie ważne kto jakie ma pochodzenie. Można będzie znaleźć oferty rozwojowe, dla osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy. Również można będzie osobiście porozmawiać z pracodawcami. Na Placu Solnym będą stanowiska różnych firm, można będzie zaprezentować swoje CV. Zobaczyć, jakie są wakaty. Porozmawiać o różnych propozycjachmówi Sofiia Baianova, rzeczniczka prasowa Fundacji Ukraina. 

Na targach będzie można dowiedzieć się między innymi o tworzeniu marki osobistej oraz spotkać się z specjalistą HR, a nawet przeprowadzić próbną rozmowę rekrutacyjną, żeby móc ocenić swoje umiejętności autoprezentacji.

Odbędą się spotkania na temat inteligencji emocjonalnej, zarządzania wizerunkiem. Próbna rozmowa rekrutacyjna odbędzie się dla wszystkich, kto chciałby spróbować. Odbędą się spotkania z przedstawicielami różnych firm. Będzie taka lokalna gwiazda Łukasz Strokowski, który jest twórcą edukacyjnej grupy Navigo. Poprowadzi też lekcję. Można będzie spotkać dużo ciekawych ludzi, którzy opowiedzą o pracy zdalnej, o pracy w marketingu, o pracy w finansachmówi Yelyzaveta Nahorna, organizatorka targów pracy SkillExpo

Oprócz tego można będzie dowiedzieć się więcej na temat finansów oraz zarządzania zespołem. Na przykład, jak dawać feedback, nie krytykując. Wydarzenie odbędzie się w języku polskim. Aby wziąć udział w targach  obowiązkowe jest posiadanie maseczki ochronnej.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy