„Tato, życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń!”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Jeszcze niedawno nie można było z nimi dyskutować, dzieci głównie karali i poświęcali im bardzo mało czasu. Stopniowo to się zmienia. Dzisiejsi ojcowie coraz częściej biorą urlop tacierzyński i odwożą dzieci do przedszkola, niektórzy nawet gotują. Z okazji Dnia Ojca spytaliśmy dzieci czego im życzą.

Życzę mu, żeby był szczęśliwy, jak teraz jest. Dużo zdrowia mu życzę i żeby spełniał marzenia, bo wiem, że jeszcze jakieś tam ma.

Zdrowia, szczęścia i miłości.

Życzę mu, żeby jemu jak najlepiej w życiu się powodziło i żeby spełniał swoje najskrytsze marzenia. 

Życzę, żeby zawsze był szczęśliwy, żeby spełniał swoje marzenia, żeby nigdy się nie poddawał, żeby był uśmiechnięty i żeby było mu jak najlepiej w życiu. 

Zdrowia, szczęścia, miłości. Żeby mu się w pracy powodziło.

Szczęścia, zdrowia i żeby wszystko było dobrze – życzą dzieci swoim ojcom.

Za co najbardziej lubisz tatę? – Za to, że mnie wspiera, kocha i we wszystkim, co robię, zawsze mnie popiera.

– Za wszystko.

 – Za wszystko. Na pewno za to, że jest.

Bo mnie kocha, szanuje mnie, nie bije mnie. Bo w niektórych sytuacjach tak może być, u kogoś w domu, że kogoś tata bije. Kocham go za wszystko. Za to, że możemy razem spędzać czas i że robimy razem dużo fajnych rzeczy. – Twoim zdaniem trudno być ojcem? – Nie wiem, muszę się przekonać za parę lat.

To jest też jakaś ważna misja. Jednak trzeba być tym wsparciem dla swojego dziecka, trzeba być wyrozumiałym. Więc wydaję mi się, że tak – mówią dzieci.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy