Teatr Arka zaprasza z okazji Dnia Kobiet!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Teatr Arka, to miejsce wyjątkowe na mapie Wrocławia. Tu osoby z niepełnosprawnościami występują na scenie wraz z profesjonalnymi aktorami. Teraz to miejsce szykuje coś specjalnego z okazji Dnia Kobiet!

– Dzień Kobiet jest codziennie, cały rok. Znając człowieka trzeba się zastanawiać, jak na przykład miło możemy zaskoczyć swoją żonę – mówi Alexandre Marquezy, dyrektor Teatru Arka im. Renaty Jasińskiej.

Dlatego Teatr Arka zaprasza widzów i organizuje w sobotę i niedzielę spektakl pod tytułem: "Mały Księże", który przedstawia podróże po różnych planetach głównego bohatera. Najważniejsze jest główne przesłanie spektaklu.

– Najważniejsze jest to co niewidoczne dla oka. Dobrze patrzeć sercem. Drugi człowiek jest najważniejszy – zaznacza Alexandre Marquezy, dyrektor Teatru Arka im. Renaty Jasińskiej.

– Widzowie, którzy zobaczą nasz spektakl, będą się zastanawiać nad życiem. Sceny pokazują także różne zawody emocjonalne – mówi Alicja Idasiak, aktorka Teatru Arka.

W rolę głównego bohatera wciela się Maciej Mazurkiewicz.

– Jest postacią skomplikowaną, ale też piękną przez prostotę, czystość i prawdę – dodaje Maciej Mazurkiewicz, aktor Teatru Arka.

W spektaklu nie zabraknie także wątku miłosnego.

– Emocje są w Róży najważniejsze. Ona jest piękna i kapryśna. Nie wie czego chce. Lubi Małego Księcia, ale też chce, aby odszedł – dodaje Alicja Idasiak, aktorka Teatru Arka.

Jest to spektakl dla każdego.

– To bajka dla dorosłych i dzieci, uczy nas samodzielności – dodaje Marek Trociński, aktor Teatru Arka.

Maciej Mazurkiewicz podkreśla, że praca z osobami z niepełnosprawnościami na jednej scenie, to coś, co uszlachetnia.

– To coś wyjątkowego, praca razem z nimi uczy, to co mogę od nich dostać to coś bardzo ciekawego – dodaje Maciej Mazurkiewicz.

Więcej informacji i bilety można znaleźć na stronie Teatru Arka.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy