Teatr Lalek zaprasza

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Od 12 lutego po długiej przerwie, w reżimie sanitarnym, do życia wracają instytucje kulturalne. Jedną z nich jest wrocławski Teatr Lalek, który ma dla widzów ciekawą ofertę.

Zdecydowaliśmy się zacząć graniem w weekendy. Zapraszamy wszystkich na takie spektakle jak Babcia na jabłoni, Plama albo Zostań moim przyjacielem – mówi Jakub Krofta, dyrektor artystyczny w Teatrze Lalek. 

Zamknięcie teatrów i innych instytucji kultury wpływała mocno na samopoczucie aktorów, którzy zmuszeni byli grać dla pustej widowni. Nic dziwnego, że emocje są duże. 

Po tak długiej przerwie, która była pełna wątpliwości kiedy i czy w ogóle wrócimy. Oczywiście te emocje są bardzo mocne i jest to przede wszystkim zachwyt – mówi Jakub Krofta.

Powrót do spektakli na żywo widocznie zainteresował widownię spragnioną kontaktu ze sztuką, a czasem spragnioną po prostu wyjścia z domu. 

Od 12 lutego gramy przedstawienia w naszej siedzibie przy placu Teatralnym 4. Bilety są dostępne na naszej stronie oraz bezpośrednio w kasie, przy czym rekomendujemy zakup przez Internet, żeby było bezpiecznie. Muszę dodać, że już w dniu ogłoszenia odmrożenia teatrów były pierwsze zakupy biletów, a dziś zostały naprawdę ostatnie sztuki – mówi Piotr Soroka, specjalista ds. promocji i PR w Teatrze Lalek. 

Powrót na scenę jest możliwy jedynie w reżimie sanitarnym i przy ograniczonej liczbie osób oglądających spektakl. 

Oczywiście wszystkie zasady reżimu sanitarnego będą przestrzegane. Zapraszamy połowę widowni, maseczki, dystans, dezynfekcja. Wszystkie nasze działania tak planujemy, żeby i aktorzy i widownia czuli się bezpiecznie – mówi Piotr Soroka. 

Naprawdę się stęskniliśmy i sądząc po reakcjach widzów, oni też za nami tęsknili, więc to było takie obustronne tęsknienie – mówi Jakub Krofta. 

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy