Tegoroczne kreacje na Sylwestra. Co ubrać?

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Długa sukienka albo krótka, elegancki zestaw ze spodniami albo może bluzka i spódnica, garnitur, smoking albo swobodna i niezobowiązująca stylizacja? Co założyć na imprezę sylwestrową, żeby wyglądać pięknie, stylowo i zrobić wrażenie na innych? Zastanawiają się nad tym zarówno kobiety, jak również mężczyźni. Sprawdziliśmy, co jest modne jeśli chodzi o tegoroczne sylwestrowe kreacje.

Przez ostatnie dwa lata, pandemia i restrykcje covidowe pozwalały na świętowanie wyłącznie w wąskim gronie bliskich i znajomych. Z tego powodu przyzwyczailiśmy się do tak zwanych strojów domowych. Jednak ten Sylwester będzie wyjątkowy. Każdy z nas w końcu będzie mógł wybrać, gdzie spędzi tegoroczną noc sylwestrową: na imprezie, balu czy na domówce oraz z kim. To oznacza, że musimy wiedzie,ć co jest modne i dobrać odpowiednią stylizację.

Głównym trendem tegorocznego Sylwestra jest błysk. Cekiny, satyna, jedwabie błyszczące oraz przede wszystkim jeszcze welur, którego długo, długo nie było. Także w modzie męskiej marynarki welurowe, aksamitne są jak najbardziej mile widziane – mówi Agnieszka Olszewska – Czuma, stylistka, specjalistka ds. wizerunku.

Jeśli chodzi o kolory, to w modzie jest fiolet, fuksja, zieleń i szmaragd.

Też najlepiej jeśli to są cekiny, welury, błyszczące tkaniny i tutaj naprawdę możemy szaleć do woli – mówi Agnieszka OlszewskaCzuma.

Specjalistka mówi, że ważne jest, żeby wziąć pod uwagę, gdzie się wybieramy na świętowanie, ponieważ warto również dostosować nasz strój do miejsca gdzie idziemy.

Jeżeli idziemy na bal sylwestrowy to na pewno tam obowiązuje inny dress code, czyli długie suknie, dla mężczyzn smokingi. Natomiast jeżeli się wybieramy do klubu albo na jakieś domówki, to tam już jest większa dowolność. Tam możemy szaleć od koktajlowych sukienek, krótkich, wycięć itd. Dla mężczyzny w tym przypadku wystarczyłaby jakaś czarna koszula, trochę obrokatowana również – mówi Agnieszka Olszewska – Czuma, stylistka, specjalistka ds. wizerunku.

Żeby wyglądać elegancko i zgodnie z najnowszymi trendami niekoniecznie musimy kupować nowe rzeczy, wystarczy zajrzeć do swojej szafy i sprawdzić, co już tam mamy.

Jeżeli nie stać nas na nową sukienkę sylwestrową i nie mamy żadnych cekinów w domu, to możemy tutaj zaszaleć z makijażem błyszczącym, brokatowym i z biżuterią. Wtedy im więcej tej biżuterii, tym lepiej – mówi Agnieszka Olszewska – Czuma.

Jeżeli ktoś nie lubi nadmiaru biżuterii, nasza specjalistka proponuje założyć cekinową sukienkę.

Ona się broni zawsze. Błyszczy się sama w sobie i nawet wtedy nie musi być mocny makijaż, a i tak będziemy błyszczeć – mówi Agnieszka Olszewska – Czuma, stylistka, specjalistka ds. wizerunku.

Niezależnie od tego, jaką stylizację państwo wybiorą, najważniejsze, żeby to był dobrze spędzony czas. Życzymy państwu udanego świętowania.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy