Telewizja Echo24 dostępna w UPC Polska!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Mamy dla państwa dobrą i ważną dla nas informację, telewizja Echo24 poszerza swój zasięg. Poza telewizją naziemną można nas już oglądać w telewizji cyfrowej UPC Polska.

Podpisanie umowy z UPC, jedną z największych sieci kablowych w Polsce, a także na Dolnym Śląsku to dla nas niezwykle ważne. To bardzo ważny element strategii rozwoju telewizji Echo24. Dzięki temu dotrzemy do znacznie większej liczby odbiorców, mieszkańców Dolnego Śląska z naszymi programami, z naszymi informacjami, z przydatnymi rzeczami w życiu na co dzień – mówi Paweł Czuma, redaktor naczelny telewizji Echo24.

Telewizja Echo24 została reaktywowana w 2019 roku, w 2021 roku poszerzyliśmy swój zasięg i ze stacji lokalnej urośliśmy do rangi stacji regionalnej. Do tej pory byliśmy dostępni głównie w naziemnej telewizji cyfrowej i w mniejszych lokalnych sieciach kablowych. W sieci UPC w zależności od dekodera Echo24 jest dostępne na kanale 132 lub 354.

Dołączenie Echo24 do sieci UPC to nowi odbiorcy, nie tylko w wielu miastach województwa dolnośląskiego, ale też w części miejscowości województwa opolskiego i wielkopolskiego, więc Echo24 w jakości HD zyskało nowych odbiorców – mów Tomasz Nykiel, wiceprezes zarządu telewizji Echo24.

Dołączyliśmy do potentata na rynku telewizji kablowych jakim jest UPC. Stawiamy na rozwój, dlatego zarząd telewizji prowadzi również rozmowy z innymi sieciami kablowymi. Liczymy na to, że niebawem Echo24 pojawi się w innych dodatkowych kablówkach. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z naszą ramówką, w której znajdziecie państwo m.in. codzienny serwis informacyjny, rozmowy publicystyczne czy też programy tematyczne. W tym roku przygotowaliśmy dla państwa sporo nowości, tak więc liczymy na to, że pozostaniecie państwo z nami.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy