Trendy na noc sylwestrową oraz na rok 2022 rok – stylistka podpowiada

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Miliony kobiet na całym świecie o tej porze roku zastanawiają się co ubrać w sylwestrową noc. Istnieją trendy, które zawsze się na tę okazję sprawdzą.

To są klasyczne sukienki, które są długie lub krótkie w zależności, jaka jest impreza, czy jest to większy bal czy jest to domówka. I z delikatnym połyskiem, błyszczące, żeby coś tam się mieniło i to jest sprawdzone. I jeszcze kombinezony, dodam, ze kombinezony naprawdę bardzo się sprawdzają, więc to są takie sukienki i kreacje, które zawsze się sprawdzą – mówi Małgorzata Osuch, stylistka, butik A’la moda style.

Czego unikać w Sylwestra, aby nie zaliczyć wpadki modowej?

Wpadkę możemy zaliczyć poprzez dobranie do naszej stylizacji złej bielizny, bo często zdarza się tak, że źle dobrana bielizna całkiem nam psuje stylizację. Ważne jest również, aby odcinać ramiączka od sukienek, które służą tylko do tego, aby dobrze leżały na wieszaku. To jest ważne, ponieważ one bardzo często nam wychodzą przy noszeniu ubrań. Dobierajmy również ubrania w rozmiarze odpowiednim do naszej figury – radzi stylistka.

Polki coraz częściej stawiają na polskie marki.

Polki często pytają czy jest to polski produkt i przez to nawet łatwiej podejmują decyzję w zakupie. Jeżeli jest to polski produkt to częściej się na niego decydują. Może ich cena jest trochę wyższa, ale jest to dobra jakość – podkreśla Małgorzata Osuch, stylistka, butik A’la moda style.

Jak zapowiadają się trendy na rok 2022?

– W przyszłym roku, latem będą dominowały kolory: żółty i pomarańczowy, a na wiosnę garsonki z krótką spódnicą. Generalnie rok 2022 będą charakteryzowały żywe kolory – dodaje Małgorzata Osuch, stylistka, butik A’la moda style.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy