Trzecia Droga wystawia kandydatkę na prezydenta Wrocławia. Kim jest Izabela Bodnar?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Na wrocławskim rynku odbyła się konferencja, która zainaugurowała na Dolnym Śląsku kampanię samorządową komitetu wyborczego Trzeciej Drogi, w skład którego wchodzi Polska 2050 Szymona Hołowni i Polskie Stronnictwo Ludowe. Podczas tego spotkania została zaprezentowana kandydatka na prezydenta Wrocławia. Jest to Izabela Bodnar, posłanka na Sejm RP.

Izabela Bodnar jest jedyną kobietą spośród dotychczas ogłoszonych kandydatów na prezydenta Wrocławia w nadchodzących wyborach samorządowych. Jest ekonomistką, wrocławską społeczniczką, prezeską fundacji WrocMaMoc. Od października 2023 roku pełni funkcję posłanki na Sejm RP X kadencji.

 

  • – To, co wyróżnia mnie spośród innych kandydatów to to, że jestem doświadczonym menadżerem. Przez 25 lat zdobywałam doświadczenie, prowadząc, zarządzając ogromnymi projektami, budżetami. Jestem wieloletnim negocjatorem, który negocjował duże kontrakty, także te międzynarodowe. Pełniłam funkcje kierownicze w firmach polskich, zagranicznych oraz korporacjach w wielu różnych branżach. Najdłużej pracowałam w branży finansowej, w bankowości, ale też w branży budowlanej, ochrony środowiska, nowoczesnych technologii, innowacji, ale też ostatnio w branży charytatywnej – mówi Izabela Bodnar, kandydatka na prezydenta miasta Wrocławia, Trzecia Droga.

Po ewentualnej wygranej, kandydatka zapowiada między innymi stworzenie Wrocławskiego Forum Obywatelskiego.

Wstańmy wszyscy, zawalczmy o nasze miasto. Zapraszam wszystkich do współpracy. Ludzi, dla których we współpracy z innymi ludźmi najważniejsze są dialog, zaufanie, otwartość, solidarność. Stwórzmy razem to nasze piękne, niesamowite miasto. Hasło mojej kampanii: „Izabela Bodnar – zmiana, na którą czekasz” – mówi  Izabela Bodnar, kandydatka na prezydenta miasta Wrocławia, Trzecia Droga.

Dolny Śląsk zasługuje na kandydatkę, która ma to doświadczenie i w sektorze prywatnym, ale również tej pracy społecznej, samorządowej i ostatnio parlamentarnej. Godnie nas reprezentuje od kilku miesięcy w polskim Sejmie, w polskim Parlamencie. Reprezentuje interesy Dolnoślązaków. Podkreśla te wrażliwości, które wynosimy z Dolnego Śląska, którymi potrzebujemy się chwalić na szczeblu centralnym, na szczeblu warszawskim – mówi Paweł Gancarz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury, prezes dolnośląskich struktur PSL.

W najbliższą niedzielę, 10 marca odbędzie się konwent Trzeciej Drogi, podczas którego zostaną przedstawieni również kandydaci do rad gmin, miast, powiatów i sejmiku województwa dolnośląskiego.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy