Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości InQube nie zwalnia tempa. Ponad 25 wydarzeń w czerwcu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości InQube nie zwalnia tempa i aktywnie wspiera ludzi otwartych na biznes.

– Chodzi o to, abyśmy dzielili się wiedzą i naszymi umiejętnościami z młodymi osobami, które chcą inwestować, są kreatywne i mają pomysły na małą działalność wierząc w to, że w przyszłości ten biznes będzie się rozrastał i przyniesie duże korzyści – mówi prof. Bartłomiej Nita, prorektor ds. Finansów i Rozwoju UE we Wrocławiu.

Co miesiąc inkubator prowadzi webinary oraz konsultacje indywidualne. W czerwcu odbędzie się ponad 25 wydarzeń, na które można się zapisać i są bezpłatne.

– Położyliśmy duży nacisk na to, żebyśmy mieli coraz więcej webinarów dotyczących psychologii, sposobu wypowiadania się, Google Analytics – jak się pozycjonować. Ogólnie rzeczy bardzo marketingowe. To, co jest dla mnie niesamowicie ważne, jest to, że mamy taki cykl „Szczerze o biznesie”, który ja współprowadzę wraz z prelegentem – podkreśla Patrycja Modrzejewska, dyrektor Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości InQube.

W czerwcu gośćmi tego cyklu będą gwiazdy znane ze świata biznesu. 

– Wraz z partnerem z Echo24 w ich studiu będziemy prowadzić wywiad z Małgorzatą Ohme, która opowie o swoim projekcie i swoim startupie, a także z Maciejem Kaweckim i z Filipem Chajzerem, jak i z Sebastianem Prokopem – dodaje Patrycja Modrzejewska, dyrektor Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości InQube.

Takie spotkania online mają pomóc osobom, które chciałyby rozwinąć swój startup.

– Będą mogli zorientować się w jaki sposób inwestować w rozwój swojego biznesu. Będą mieli szansę weryfikować swoje innowacyjne pomysły w bezpośrednich rozmowach i kontaktach z osobami znacznie bardziej doświadczonymi – zaznacza prof. Bartłomiej Nita, prorektor ds. Finansów i Rozwoju UE we Wrocławiu.

Webinary będą prowadzone ze studia Echo24. Zapisać się na nie można przez internet z każdego miejsca na ziemi.

– Można się włączyć poprzez stronę internetową www.inqube.pl. Tam są zawsze linki do zapisów. Zapraszam również na nasze socjale – na Linkedin, Facebook, Instagram – tam zawsze są informacje, jak się zapisać – dodaje Patrycja Modrzejewska, dyrektor Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości InQube.

15 czerwca również zostanie zorganizowany konkurs InCredibles Sebastiana Kulczyka dla wszystkich startupów, które potrzebują mentoringu.

– Każdy z was może się zarejestrować na to wydarzenie i będzie widział na żywo prezentacje tych startupów. Będzie można również zobaczyć konsultacje jury. Bardzo istotne jest również to, że widzowie będą mogli głosować, czyli też będą mieli głos kto wygra mentoring ufundowany przez Sebastiana Kulczyka. Już w czerwcu ogłosimy jeszcze jeden bardzo ważny konkurs z bardzo dużym, interesującym partnerem. Nie zwalniamy tempa – mówi Patrycja Modrzejewska, dyrektor Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości InQube.

Zobacz również

Wakacje to odpoczynek, jednak całe dwa miesiące bez szkoły to dużo czasu, z którym czasem nie wiadomo, co zrobić. Tutaj naprzeciw wychodzi Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji ze swoimi sportowymi, letnimi półkoloniami.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy