Programy Echo24

W pajęczynie pytań

Redaktor Tomasz Pajączek w autorskiej rozmowie na antenie Telewizji Echo24 podejmuje najważniejsze tematy dotyczące Wrocławia i Dolnego Śląska.

Najnowsze odcinki

Nowa Nadzieja zmieni nazwę. Wkrótce nowe otwarcie

W najbliższych tygodniach Nowa Nadzieja zaprezentuje nową nazwę. Decyzja w tej sprawie już zapadła – mówi wrocławski radny Nowej Nadziei Piotr Uhle. Rozmawiamy też o przygotowaniach do wyborów samorządowych, radzie programowej w TBS Wrocław i podwyżkach za śmieci.

Charłampowicz o zasiadaniu w radzie programowej TBS: nie żałuję

Z Jarosławem Charłampowiczem z PO, wrocławskim radnym Forum Jacka Sutryka, rozmawiamy o radzie programowej TBS, w której zasiadał, współpracy z prezydentem miasta, przygotowaniach do wyborów oraz podwyżkach za śmieci.

Kto kandydatem PiS na prezydenta Wrocławia? Radny wymienia potencjalne nazwiska

Z wrocławskim radnym PiS Łukaszem Olbertem rozmawiamy o radzie programowej w TBS Wrocław, wymianie stanowisk między Wrocławiem a innymi miastami, podwyżce za śmieci, kontroli NIK ws. funkcjonowania szpitala tymczasowego przy ul. Rakietowej oraz przygotowaniach do wyborów samorządowych.

Kurator zawiedziony decyzją ws. lex Czarnek

Michał Górski: będę w klubie prezydenta Jacka Sutryka

Wrocławski radny niezrzeszony Michał Górsk mówi o rozstaniu z klubem Nowej Nadziei oraz o tym, że wkrótce będzie częścią klubu prezydenta Jacka Sutryka, którego wcześniej mocno krytykował. Rozmawiamy też o podwyżce za śmieci oraz kontrowersyjnej sytuacji, jaka miała miejsce w radzie osiedla Osobowice-Rędzin.

Suligowski kandydatem Zielonych na prezydenta Wrocławia

Robert Suligowski, kandydat Zielonych na prezydenta Wrocławia mówi o swojej wizji miasta i “końcu bizancjum Jacka Sutryka”, a także o dalszych krokach, jakie podejmą Zieloni w sprawie rady programowej TBS Wrocław.

Szczyt zachorowań na grypę dopiero przed nami

Z Pawłem Wróblewskim, dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, rozmawiamy o grypie, testach combo i szczepionkach.

Wojna w Ukrainie oczami Piotra Kaszuwary

Z reportażystą wojennym Piotrem Kaszuwarą rozmawiamy o obecnej sytuacji w Ukrainie i jego akcji rozdawania świątecznych prezentów ukraińskim dzieciom.

PiS majstruje przy ustawie o ochronie zwierząt. “Mam nadzieję, że się wycofają”

Z Małgorzatą Tracz z Partii Zieloni, posłanką Koalicji Obywatelskiej, rozmawiamy o “cudzie cenowym” na Orlenie, inflacji, podwyżkach za śmieci we Wrocławiu, ustawie o ochronie zwierząt, interwencji poselskiej ws. rad programowych w spółkach miejskich oraz o wyborach.

Wrocławski radny tłumaczy, po co miastu własne media. Mówi o “obronie”

Z Czesławem Cyrulem, członkiem Nowej Lewicy i wrocławskim radnym prezydenckiego klubu, rozmawiamy o “cudzie cenowym” na Orlenie, o tym, czy będą kolejne podwyżki cen biletów MPK, dlaczego wrocławianie będą płacić więcej za śmieci i po co miasto wydaje miliony na własny portal, gazetkę i telewizję.