Programy Echo24

W pajęczynie pytań

Redaktor Tomasz Pajączek w autorskiej rozmowie na antenie Telewizji Echo24 podejmuje najważniejsze tematy dotyczące Wrocławia i Dolnego Śląska.

Najnowsze odcinki

Marsz 4 czerwca. „To jest walka o demokrację, walka o państwo”

– Demokracja w Polsce jest zagrożona. Mamy już niepełzającą dyktaturę – mówi Anna Kowalczyk-Derlęga z Komitetu Obrony Demokracji. Rozmawiamy o marszu 4 czerwca, ale też o lex Tusk i kampanii wyborczej.

Zdrojewski o podpisie Dudy ws. lex Tusk: prezydent nie po raz pierwszy łamie konstytucję

Z Bogdanem Zdrojewskim, senatorem Koalicji Obywatelskiej, rozmawiamy o decyzji prezydenta ws. ustawy o powołaniu komisji do zbadania wpływów rosyjskich, marszu 4 czerwca oraz kampanii wyborczej.

Łapiński: Marszałek dogada się z opozycją? „Nie wierzę w to”

Z Markiem Łapińskim z Koalicji Obywatelskiej rozmawiamy o impasie w sejmiku dolnośląskim, marszu 4 czerwca oraz obietnicach wyborczych.

Wiceprezydent Wrocławia wystartuje w wyborach do Sejmu? Lorenc: jestem zdecydowany

Z wiceprezydentem Wrocławia Sebastianem Lorencem rozmawiamy o planowanej sprzedaży piłkarskiego Śląska, marszu 4 czerwca, wyborach parlamentarnych oraz nowej kampanii turystycznej Wrocławia.

Kłosowski o 800 plus: już teraz

Z Dominikiem Kłosowskim z Nowej Lewicy, wrocławskim radnym klubu Jacka Sutryka, rozmawiamy o planach sprzedaży piłkarskiego Śląska, głosowaniu ws. absolutorium dla marszałka i prezydenta, nowej kampanii turystycznej Wrocławia oraz 800 plus.

Uhle o wotum zaufania dla prezydenta Wrocławia: bilans jego rządów jest fatalny

Z Piotrem Uhle, wrocławskim radnym Nowej PL, rozmawiamy o braku wotum zaufania i absolutorium dla zarządu województwa, ocenie pracy prezydenta Wrocławia oraz planach sprzedaży piłkarskiego Śląska.

Kaszuwara o wojnie w Ukrainie: niech się już skończy

Z Piotrem Kaszuwarą, reportażystą wojennym i założycielem Fundacji UA Future – Przyszłość dla Ukrainy, rozmawiamy o życiu w Ukrainie w cieniu wojny i miastach, które zamieniają się w zgliszcza.

Prof. Noga: inflacja maleje, ceny w sklepach rosną

Z ekonomistą prof. Marianem Nogą rozmawiamy o inflacji, cenach żywności i paliwa, zakończonym okresie rozliczania podatków oraz widokach na wejście Polski do strefy euro.

Ciążyński o zakazie wejścia do zoo dla Ratajszczaka: to niepotrzebne

Z wiceprezydentem Wrocławia Bartłomiejem Ciążyńskim rozmawiamy o ostatnich kontrowersjach wokół wrocławskiego zoo, sytuacji piłkarskiego Śląska i problemie ze szczurami.

Suligowski: Wrocław stał się pośmiewiskiem

Z Robertem Suligowskim z Zielonych rozmawiamy o sytuacji we wrocławskim zoo, piłkarskim Śląsku i szcurach w mieście.