Wakacyjna oferta w Aquaparku Polkowice

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Wakacje to czas dobrej zabawy i odpoczynku, dlatego burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki podjął decyzję, że dla każdego mieszkańca gminy wejście na półtorej godziny do Aquaparku będzie kosztowało 5 złotych.

Oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców gminy Polkowice, niezależnie od wieku. Oczywiście, maluczki do 5 roku życia korzystają z naszego obiektu bezpłatnie. Niezależnie od czegokolwiek, wchodzą na nasz obiekt bezpłatnie przez cały rok. Natomiast już dzieci starsze i dorośli mogą skorzystać z półtorej godzinnego pobytu za 5 złotych. Zgodnie z regulaminem dzieci do 13. roku życia muszą wejść na obiekt z osobą dorosłą i korzystają w dwie osoby z pobytu za 5 złotych  –  mówi Paweł Lóssa, prezes zarządu Aquapark Polkowice.

Lubię tu chodzić, bo są fajne zjeżdżalnie. Uczę się tu też pływać.

– Pogoda nie dopisała nam i to była alternatywa. Zresztą półtora godziny za 5 złotych to czemu nie skorzystać – mówią mieszkańcy Polkowic.

–  Za cały lipiec, czyli od 9-go do 31-go lipca z oferty skorzystało ponad 5100 osób, czyli jest to ponad 220 osób dziennie –  podsumowuje Paweł Lóssa, prezes zarządu Aquapark Polkowice.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy