Wakacyjna siatka połączeń z wrocławskiego lotniska

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Port Lotniczy Wrocław zaprezentował swoją siatkę połączeń na te wakacje. Ze stolicy Dolnego Śląska można polecieć do wielu krajów, a od niedawna można również podróżować na Warmię i Mazury.

W tym roku rzeczywiście przewoźnicy mocno zainwestowali w rozwój połączeń wakacyjnych. Wśród nich nowości w siatce Wizz Aira. Polecimy do miasta Burgas w Bułgarii oraz Splitu w Chorwacji. W zeszłym roku pojawiło się pierwsze połączenie do Dubrownika, w tym roku mamy dwa połączenia do Splitu i Zadaru – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Wśród nowych połączeń między innymi Sardynia, loty na Warmię i Mazury oraz do londyńskiego Heathrow. Port Lotniczy Wrocław jest także jedynym lotniskiem w Polsce, gdzie można zrobić test antygenowy jeszcze przed przekroczeniem granicy.

W istotny sposób skraca to procedury graniczne oraz czas jaki musimy poświęcić na powrót do kraju. Te testy możemy również rezerwować przez internet, do czego bardzo zachęcam – zachęca Dariusz Kuś.

Wizz Air jest jedną z najprężniej rozwijających się linii lotniczych we Wrocławiu. Przed wakacjami linia ta nagrodziła swojego dwumilionowego pasażera, a dokładniej pasażerkę.

Parę dni temu dostałam telefon i się bardzo cieszyłam. Nigdy nie wierzyłam w to, że coś takiego może się wydarzyć. Myślałam, że to są tylko jakieś oszustwa, a jednak nie – mówi Anastazja Kielartas, nagrodzona pasażerka.

Wizz Air oferuje 18 tras do 12 krajów w tym również trasy wakacyjne do Larnaki, czy Barii we Włoszech, czy chociażby do Splitu. Myślę, że dzisiejszy dwumilionowy pasażer będzie mógł wykorzystać swoją nagrodę na wspaniałe wakacje w tym roku – mówi Paulina Gosk, linie lotnicze Wizz Air.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy