Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna i PKO Bank Polski nawiązują współpracę

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park będzie współpracować z PKO Bankiem Polskim. Głównym celem tej współpracy jest dotarcie do nowych przedsiębiorców i małych, i dużych, którzy jeszcze nie słyszeli jakie możliwości ona daje.

– Już współpracujemy oczywiście z PKO, natomiast dzisiaj w stopniu symbolicznym zacieśniliśmy tę współpracę. Zaczynając od wspólnej organizacji różnego rodzaju konferencji, targów branżowych oraz myślę, że najistotniejsze z punktu widzenia Invest-Parku, skuteczne i jeszcze lepsze dotarcie z naszą ofertą, ofertą Invest-Parku, do tych wszystkich przedsiębiorców, którzy współpracują z PKO – mówi Piotr Wojtyczka, prezes zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

– Wiemy, że w strefie wałbrzyskiej mamy wiele podmiotów, firm, które również są naszymi klientami. Po drugie wiemy, jakie są ogromne korzyści z tego, że klienci korzystają z zasobów naszej strefy ekonomicznej. Mamy z tych stref nie tylko wałbrzyską, ale również mamy legnicką i również jest już opolska. Tak że z tego względu uważamy, że to jest świetny pomysł na to, żeby firma, która zaczyna swoją drogę i ma swój pomysł na biznes, zaprzyjaźniła się po prostu w tych miejscach – mówi Małgorzata Czerwińska, dyrektor regionu bankowości detalicznej PKO Banku Polskiego we Wrocławiu.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna i PKO Bank Polski także będą współpracować w kwestiach edukacyjnych.

– Jednym z takich przykładów, już wymiernym, naszej współpracy będą targi, których jesteśmy partnerami – Kongres Firm Rodzinnych 6 czerwca we Wrocławiu. Świetne, znakomite, miejsce, aby rozmawiać o biznesie, aby te wszystkie podmioty reprezentujące zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorców, mogły się poznać, wymienić swoimi doświadczeniami, rozmawiać o możliwościach, jakie są na Dolnym Śląsku, na które, oczywiście wspólnie z PKO, wszystkich zainteresowanych zapraszamy – mówi Piotr Wojtyczka, prezes zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

– Współpraca ze strefą – upatruję ją na bazie i kontaktów, ale i również dzielenia się, jaką wartością może być dla przedsiębiorcy, dla firmy to, że jest właśnie w strefie. Chodzi o tarcze podatkowe. Chodzi o rozwiązania. Chodzi o rzeczy, które patrząc na system finansowo-księgowy, będzie dla nich korzystniejszy niż szukanie czegoś na własną rękę. Mamy tutaj pełną infrastrukturę tej wartości, której nie muszą budować sami i sami się zmagać po prostu z tymi trudnościami – mówi Małgorzata Czerwińska, dyrektor regionu bankowości detalicznej PKO Banku Polskiego we Wrocławiu.

Zobacz również

W najbliższy piątek 23 lutego na Dużej Scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu zostanie zagrany spektakl „Kaligula” w reżyserii Roberta Czechowskiego. Warto przyjść i zobaczyć ten spektakl chociażby ze względu na to, że będzie to jeden z ostatnich spektakli, który zostanie zagrany na Dużej Scenie. Przypomnijmy, że już w kwietniu rozpocznie się tutaj remont.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy