Walentynkowe warsztaty na Szczepinie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Osiedle Wrocławia Szczepin zmienia się, dzięki mieszkańcom. Stowarzyszenie Serce Szczepina działa prężnie od paru lat i prowadzi wolontaryjnie Klub Juniora.

– Spotykamy się w sobotę z dziećmi, żeby rodzice mieli chwilę dla siebie od 11-13 prowadzimy różnego rodzaju zajęcia. Dziś zbliżamy się do walentynek, dlatego stworzyliśmy warsztaty z tworzenia walentynek – mówi Joanna Klima, Stowarzyszenie Serce Szczepina.

Masa dobrej zabawy, radości i nauka szycia tak można opisać zajęcia zorganizowane na Szczepinie w Klubie Juniora. Dzieci uważają, że szycie nie jest takie trudne.

– Szyłam już, więc nie jest to takie trudne. Fajnie, że są zorganizowane takie zajęcia, bo inaczej byśmy siedzieli w domu przed telewizorem – podkreślają dzieci z Klubu Juniora na Szczepinie.

Stowarzyszenie serca Szczepina animuje przestrzeń na osiedlu i tworzy różnego rodzaju imprezy, a także marzy o centrum aktywności lokalnej na Szczepinie.

– Chcielibyśmy mieć takie miejsce, gdzie w pełni byśmy mogli rozwinąć nasze możliwości. Warto dodać, że robimy to wolontaryjnie, we własnym czasie z własnych środków po prostu z miłości do Szczepina – dodaje Joanna Klima, Stowarzyszenie Serce Szczepina.

Warto wspomnieć również, że takie Centra powstały już na Przedmieściu Oławskim, Ołbinie czy Zaciszu.

Zobacz również

Opera Wrocławska podsumowała upływający sezon artystyczny 2023/2024. W tym czasie Operę Wrocławską odwiedziło ponad 100 tys. osób, wystawiono 177 spektakli, w tym 5 premier. Przypomnijmy, że upływający sezon artystyczny rozpoczął się 1 października 2023 roku od premiery „Czarodziejskiego fletu w Breslau” Mozart’a. Później też mieliśmy okazję zobaczyć na deskach Opery Wrocławskiej między innymi „Włoszkę w Algierze”, czy też „Rycerskość Wieśniaczą” i „Pajaców”. Nie zabrakło także innych znanych tytułów.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy