Walentynkowe warsztaty na Szczepinie

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Osiedle Wrocławia Szczepin zmienia się, dzięki mieszkańcom. Stowarzyszenie Serce Szczepina działa prężnie od paru lat i prowadzi wolontaryjnie Klub Juniora.

– Spotykamy się w sobotę z dziećmi, żeby rodzice mieli chwilę dla siebie od 11-13 prowadzimy różnego rodzaju zajęcia. Dziś zbliżamy się do walentynek, dlatego stworzyliśmy warsztaty z tworzenia walentynek – mówi Joanna Klima, Stowarzyszenie Serce Szczepina.

Masa dobrej zabawy, radości i nauka szycia tak można opisać zajęcia zorganizowane na Szczepinie w Klubie Juniora. Dzieci uważają, że szycie nie jest takie trudne.

– Szyłam już, więc nie jest to takie trudne. Fajnie, że są zorganizowane takie zajęcia, bo inaczej byśmy siedzieli w domu przed telewizorem – podkreślają dzieci z Klubu Juniora na Szczepinie.

Stowarzyszenie serca Szczepina animuje przestrzeń na osiedlu i tworzy różnego rodzaju imprezy, a także marzy o centrum aktywności lokalnej na Szczepinie.

– Chcielibyśmy mieć takie miejsce, gdzie w pełni byśmy mogli rozwinąć nasze możliwości. Warto dodać, że robimy to wolontaryjnie, we własnym czasie z własnych środków po prostu z miłości do Szczepina – dodaje Joanna Klima, Stowarzyszenie Serce Szczepina.

Warto wspomnieć również, że takie Centra powstały już na Przedmieściu Oławskim, Ołbinie czy Zaciszu.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy