Walentynkowy design

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Walentynkowa edycja Targów Dobry Design to okazja, aby kupić upominek dla swojej drugiej połówki.

Wydarzenie odbyło się 9 lutego w Barbarze. Wśród 40 wystawców znaleźli się artyści i rzemieślnicy tworzący ubrania, ceramikę, biżuterię i zabawki. 

Szyję ręcznie ubrania i akcesoria. Możecie znaleźć u mnie wegańskie plecaki i odzież z naturalnych tkanin. Materiały, które wybieramy są przede wszystkim lokalne. Dbamy też o ekologię i przy tym robimy wszystko ręcznie – opowiada Aleksandra Bujewicz, projektantka. 

Robię ilustracje inspirowane budynkami Wrocławia, ale też pieskami. Wystawiam się z koleżanką, Aleksandrą Czudżak – mówi Malwina Domaradzka, artystka. 

Targi Dobrego Designu są organizowane cykliczne od 5 lat. Dedykowane są wszystkim tym, którzy interesują się rękodziełem i chcą kupować produkty stworzone w Polsce.

Takich marek jak moja znajdziecie na Dobrym Designie dużo. Jest nie tylko odzież, ale również piękna ceramika, grafika. Myślę, że warto po prostu inwestować w lokalnych twórców i rękodzieło, w przemyślane marki, które oprócz przemyślanego designu zwracają swoją uwagę na to z czego powstają – dodaje Aleksandra Bujewicz.

Podczas walentynkowej edycji można było kupić dla swojej drugiej połówki m.in ekologiczne kosmetyki, torby i plecaki, a nawet poduszki. 

Są to prezenty z duszą, projektowane przez osoby, które sprzedają swoje wyroby. Z tego powodu warto podarować taką rzecz osobie, którą się kocha – tłumaczy Magdalena Grobelna-Jackowiak.

Kolejna edycja targów w Barbarze odbędzie się już 5 kwietnia. Hasłem przewodnim będzie tym razem wiosna.

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy