Walka mieszkańców Stabłowic z deweloperem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Nowoczesne osiedle przy ul. Jesiennickiej we Wrocławiu miało być gotowe rok temu. Do tej pory jednak nie wszystkie prace zostały wykonane. Mieszkania są pełne błędów budowlanych. Mieszkańcy są oburzeni i czują się oszukani.

Osiedle Fira Jesiennicka miało wyglądać tak, a jest tak. Mieszkańcy sami napisali do nas, aby nagłośnić swój problem, jak twierdzą usterek jest niezliczona ilość, a kontakt z pośrednikiem dewelopera bardzo trudny.

Mieszkańcy narzekają na stan budynków. Pan Wojciech zastał swoje mieszkanie zalane. Natomiast Pan Jakub mimo tego, iż zapłacił za swoje mieszkanie, do tej pory nie może się do niego wprowadzić ze względu na to, że budowa się przedłuża, a usterki, które zostały spisane nie są dalej naprawione. Mieszkańcy podkreślają, że kontakt z pośrednikiem dewelopera jest utrudniony.

Nam udało się krótko porozmawiać z przedstawicielem dewelopera. Jedyna informacja jaką uzyskaliśmy, to ta, że w opinii dewelopera inwestycja jest już zakończona.

Stan, który zastaliśmy na miejscu i informacje, przekazane przed laty kupującym mieszkania poddają wątpliwość, czy rzeczywiście można uznać tę inwestycje za zakończona, wszystko wskazuje na to, że sprawa ta swój koniec znajdzie w sądzie. A to oznacza, że mieszkańcy mierzyć się będą z problemami jeszcze przez długie lata.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy