Warsztaty ekologiczne dla seniorów. 11 kroków dla ziemi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Ekosystem wraz z Wrocławskim Centrum Seniora organizują warsztaty ekologiczne. Wcześniej, w marcu podczas zajęć wrocławscy seniorzy mogli dowiedzieć się, jak podejść do tematu segregacji. A co czeka ich podczas kwietniowych zajęć?

Warsztaty dla seniorów w dniu 16 i 30 kwietnia od godz. 10:00 do 12:00 będą dotyczyły 11 kroków dla ziemi, a więc działań, które mogą podjąć seniorzy w trosce o nasze wspólne środowisko. Oprócz tego dowiedzą się, jak żyć bardziej ekologicznie. Zachęcimy seniorów do dbania o środowisko, ale opowiemy także o pomysłach na segregację odpadów. Poruszymy także kwestię kącików recyklingowych i pomysłów na ograniczenie powstawania śmieci – mówi Kornelia Cypryjańska-Perucka z Centrum Edukacyjnego Ekolandiaedu.

Podczas zajęć seniorzy będą mogli dowiedzieć się także, co oznaczają określone oznaczenia na opakowaniach oraz jak być świadomym konsumentem. Warsztaty odpowiedzą także na pytanie dlaczego warto segregować śmieci.

Zapisy na warsztaty odbywają się przez Wrocławskie Centrum Seniora. Nie ma limitów, także jeśli są państwo zainteresowani, a nawet miejsca się wyczerpią, to jesteśmy otwarci na kolejne takie zajęcia. Teraz mamy dwa terminy do wyboru, więc myślę, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. 16 kwietnia i 30 kwietnia 10:00-12:00. Zapraszamy serdecznie – dodaje Kornelia Cypryjańska-Perucka z Centrum Edukacyjnego Ekolandiaedu.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy