Weekend z Craft Music City na placu Wolności we Wrocławiu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Na placu Wolności pojawiła się scena, a to oznacza, że lada moment rozpocznie się tutaj festiwal Craft Music City. Będzie to pierwsza edycja tego wydarzenia. Organizatorzy przygotowali obfity program. W ramach wydarzenie na scenie wystąpią różne młode zespoły, w wykonaniu których usłyszymy różnego rodzaju kawałki rockowe, pop music i inne gatunki. Impreza odbędzie się 22, 23 i 24 lipca. Wstęp jest darmowy, a zaproszony jest każdy.

Łącznie zobaczymy 18 zespołów, które przyjechały z różnych zakątków Polski, między innymi z Warszawy, Krakowa i Poznania.

Tak staraliśmy się dobierać zespoły, żeby to było dla każdego. Każdy kto tutaj przyjdzie będzie zadowolony i będzie mógł spędzić z nami ten czas. Są to młode zespoły dopiero przebijające się, craftowe. Tutaj mają szansę trochę się ograć na tej dużej scenie, może nie największej, ale jednak w centrum miasta – mówi Kamil Wysoczański, Craft Event.

Festiwal jest również szansą do dalszego rozwoju wykonawców. Każdy z uczestników może ich w tym wesprzeć.

Na craftmusiccity. pl jest głosowanie. Każdy może być tym jurorem, dać szansę temu zespołowi na dalszy rozwój. Trzy zespoły zostaną tutaj wybrane, które dostaną gratyfikację finansową, jak również takie dodatkowe benefity w postaci trasy koncertowej, klipu i takiego nagrania live – mówi Kamil Wysoczański.

Na scenie wystąpią między innymi Faustina Calavera, Wasabi, Marek Niedzielski, Monika Wiśniowska – Basel, Melancholi Hill i inni.

Co zagracie, o ile możemy zdradzić? – Największe szlagiery z naszego dosyć długiego dorobku. Na przykład utwór „Light Off”, który był w filmie nominowanym na Oskara. O 21.00 wszystko się okaże. Zapraszamy na Craft Music City na placu Wolności we Wrocławiu. To będzie najbardziej romantyczny i melancholijny wieczór tego lata – mówią członkowie zespołu Melancholi Hill.

W piątek jesteśmy od 15.00. Natomiast w sobotę i w niedzielę od 12.00, a koncerty zaczynają się od godziny 15.00 – mówi Kamil Wysoczański, Craft Event.

W ramach imprezy Craft Music City do dyspozycji mieszkańców będzie również strefa gastronomiczna.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy