Więcej benefitów dla podatników z programem Nasz Wrocław Max

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Jeszcze więcej benefitów przygotowało miasto dla mieszkańców rozliczających PIT we Wrocławiu, w ramach programu „Nasz Wrocław Max”. To są między innymi darmowe wejścia do Zoo, Hali Stulecia, Aguaparku i Hydropolis. Aby dołączyć do tego programu trzeba mieć aktywny Status Podatnika w programie „Nasz Wrocław” oraz potwierdzić meldunek na pobyt stały we Wrocławiu.

Program „Nasz Wrocław” jest skierowany do osób, które rozliczają swój PIT we Wrocławiu i obejmuje szereg atrakcji oraz zniżek, między innymi bilety okresowe w komunikacji miejskiej, a także dostęp do biletu „Nasz Wrocław Kolej”.  Czym jest program „Nasz Wrocław Max?’

Zrobiliśmy ukłon w stronę osób, które również po pierwsze tutaj się rozliczają, ale po drugie są tutaj zameldowane na pobyt stały, takie osoby mogą aktywować status „Max”. Dodatkowo czterech partnerów, większe zniżki do instytucji kultury o 10%, roczny karnet VIP do aquaparku za jedynie 50% docelowej ceny, a także karta roczna do wrocławskiego Zoo w cenie jednego pojedynczego wejścia – mówi Patryk Załęczny, Urząd Miejski Wrocławia.

Program „Nasz Wrocław Max” to nowy program naszego miasta i my jako wiodąca atrakcja Wrocławia, jako spółka miejska również przyłączyliśmy się do niego. W ramach tego programu możecie państwo zakupić u nas bilety wstępu do Zoo oraz kartę roczną w cenie 60zł. Jest to dla nas o tyle atrakcyjne i dla państwa, że możecie z kartą roczną zwiedzać ogród zoologiczny nawet kilkanaście razy rocznie – mówi Anna Mielnikiewicz, Zoo Wrocław.

Program Nasz Wrocław Maks ma ponad 60 partnerów, którzy przygotowali specjalną ofertę na terenie całego miasta. Dodatkowo uczestnicy tego programu mogą korzystać z darmowych wejściówek wspólnie z osobami towarzyszącymi. Aby dołączyć do tego programu trzeba spełnić kilka warunków.

Przede wszystkim musimy ściągnąć na telefon aplikację „Nasz Wrocław”, zarejestrować się. Następnie w sposób elektroniczny albo w sposób stacjonarny w naszym punkcie przy ul. Kotlarskiej, bądź w trzech filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej, udokumentować fakt rozliczania się. Wówczas mamy aktywny status „Nasz Wrocław”. Natomiast jeśli chcielibyśmy rozszerzyć ten status do „Maxa”, musimy tutaj również potwierdzić nasz status meldunkowy – mówi Patryk Załęczny.

Potwierdzić status meldunkowy i wysłać go do Urzędu Miejskiego można analogicznie drogą elektroniczną przez system e-PUAP lub stacjonarnie przy ul. Kotlarskiej 41. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie wroclaw.pl.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy