WOŚP: trwa licytacja vouchera z atrakcjami turystycznymi Dolnego Śląska

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Aukcje WOŚP 2022 trwają. Do tej specjalnej akcji dołączył Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski wystawiając na licytacje specjalny voucher pełen dolnośląskich atrakcji.

Marszałek Dolnego Śląska Cezary Przybylski po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. I w tym roku gramy z WOŚP, wspieramy i licytujemy, a do licytacji przekazaliśmy voucher. Jest to voucher na dolnośląskie atrakcje turystyczne, a nawet kulturalno-turystyczne, jest to kilka wejściówek do bardzo ciekawych miejsc, do instytucji kultury przede wszystkim na terenie w zasadzie całego Dolnego Śląska. Bo mówimy tutaj m.in. o Filharmonii Dolnośląskiej, gdzie osoba, która wylicytuje ten voucher razem z trójką osób łącznie, będzie mogła uczestniczyć w wybranym widowisku, koncercie. Mówimy także o Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, gdzie oprócz zwiedzania tego bardzo ciekawego muzeum, które stara się o wpisanie na listę światowego dziedzictwa UNESCO, będzie można również wziąć udział w warsztatach z czerpania papieru. To taka ciekawostka również zawierająca się w naszej propozycji. To również Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu, a przenosząc się do Wrocławia mamy tutaj do zaoferowania trzy seanse w DCF-ie, Teatr Polski, udział w wybranym przez siebie przedstawieniu ze zwiedzaniem także teatru od wewnątrz, czyli poznanie kulis tego pięknego, wrocławskiego teatru. To nie wszystko. Stawy Milickie, wycieczka rowerowa po Dolinie Baryczy razem z obiadem zjedzonym w gospodzie „Osiem ryb” w Rudzie Sułowskiej – mówi Michał Nowakowski, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Osoba która wylicytuje voucher może w wybrane miejsca zabrać ze sobą trzy osoby, na wykorzystanie vouchera ma czas do końca roku. Cena wywoławcza w wysokości 300 złotych szybko została przebita, obecnie za voucher trzeba zapłacić ponad dwa tysiące złotych.

Do tego jeszcze dołączamy zestaw gadżetów sygnowanych logo Dolnego Śląska oraz zestaw produktów regionalnych – dodaje Michał Nowakowski.

Licytacja potrwa do 30 stycznia, całkowity dochód trafi na konto WOŚP, która w tym roku zbiera pieniądze na najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Zobacz również

W polskim społeczeństwie nadal dość mocno żyje tradycja „zastaw się, a postaw się”. Szczególnie po rodzinnych imprezach lub świętach, jedzenia na stole jest po prostu za dużo. Aby ograniczyć marnowanie żywności i nauczyć dzielenia się tym co mamy, we Wrocławiu i innych miastach Polski powstają tak zwane lodówki społeczne.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy