Wrocław lodowiska. Nowe godziny otwarcia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
We Wrocławiu lodowiska są otwarte. Teraz są także przedłużone godziny otwarcia tych obiektów. Wrocławianie cieszą się, że mogą pojeździć na łyżwach, mimo licznych obostrzeń.

– Bardzo się cieszę, bo zamknęli mi baseny i przynajmniej mogę skorzystać z lodu.

– Lodowiska są super, bo nie ma ludzi szczególnie teraz i atmosfera jest już taka świąteczna.

– Namówiło mnie dziecko. W zeszłym roku w ferie maluch próbował i stwierdził, że to jest super i nie mógł się doczekać, kiedy przyjdziemy. Jest to fajna rozrywka – podkreślają wrocławianie.

– Lodowiska są otwarte. Powiem więcej, od 9 listopada, gdy szkoły poszły na naukę zdalną, otwarte są od 8:00 do 22:00. Dotyczy to lodowisk przy ulicy Spiskiej i Wejherowskiej – mówi Maciej Moczko, Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan.

Działają i zapraszają. Podczas przebywania na terenie lodowiska należy przestrzegać zasad – zachowywać dystans, a także dezynfekować ręce. Co ciekawe, spędzając czas na terenie obiektu, należy zasłaniać nos i usta, jednak jeżdżąc już na łyżwach, nie ma obowiązku noszenia maseczki.

– Mimo tego zachęcamy i zalecamy, abyśmy się tak zachowali, jak na ulicy i w przestrzeni publicznej i aby te maseczki nosić – dodaje Maciej Moczko, Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan.

W godzinach przedpołudniowych frekwencja na lodowisku nie jest duża, jednak w dni wolne i weekendy zainteresowanych jazdą na lodzie jest o wiele więcej. W soboty i niedziele odbywają się tu także lekcje jazdy na łyżwach.

– Osoby, które nie mają czasu w weekendy, a chciałyby nauczyć się jeździć na łyżwach, mogą poprosić naszych instruktorów, aby nauczyć się i pojeździć z nami – podkreśla Maciej Moczko, Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan.

Warto spędzać czas aktywnie podczas pandemii, jednak też warto dbać o innych i pamiętać, że osoby z objawami infekcji mają zakaz korzystania z lodowiska.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy