Wrocław na weekend dla par [06-08.03]

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
W pierwszy weekend (06-08.03) marca bardzo dużo wydarzeń odbywa się w stolicy Dolnego Śląska. Mamy kilka propozycji dla Państwa. W piątek odbędzie się inny koncert w legendarnym barze.

– W barze wiking odbędzie się koncert na Pl. Legionów tam zagra Kasia Berger i Bartek Ziętara, zapraszamy piątek godz. 19 – mówi Basia Celebucka, Inne Centrum

Projekt inne centrum zaprasza. Wstęp na koncert jest darmowy.

Wrocław na weekend [06-08.03]

W ten weekend w Hali Stulecia odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych.Swoją urodę zaprezentuje około 400 kotów różnych ras z całej Polski i Europy. Hodowcy będą mieli możliwość podzielenia się ze zwiedzającymi swoją wiedzą. Wstęp na wydarzenie jest biletowany. 

Wrocław na weekend [06-08.03]

O czym pisały gazety i czym żyli Polacy w sierpniu 1980 roku? Studenci Instytutu Historycznego Uniwersytetu Wrocławskiego przygotowali wystawę „Gazeta Sierpniowa”, która jest zorganizowana w holu głównym Dworca Głównego PKP. 

– Mamy tutaj zakończenie Letnich Igrzysk Olimpijskich w Moskwie, gest Kozakiewicza, kampanię prezydencką Cartera, Reagana – wymienia Artur Czermak, student Instytutu Historycznego UWr.

Halowy stok narciarski, to propozycja na weekend dla wszystkich aktywnych. Na miejscu można podszlifować swoje umiejętności wszystko dzięki urządzeniom, które imitują prawdziwy stok.

Jest to specjalnie opatentowana taśma, która przypomina igielit, czyli nawierzchnię wykorzystywaną do tworzenia nawierzchni skoczni narciarskich, czy stoków zjazdowych.

– Nawierzchnia umożliwia nam jazdę po tym dywanie, tak jak w normalnych warunkach śniegowych, z tym tylko plusem, że nie mamy muld, mgły oraz wiatru, czyli wszystkich tych warunków, które mogą wystąpić na stoku – mówi Sławomir Półtorak, współwłaściciel Ski Areny.

Wrocław na weekend [06-08.03]

ATM Scena na Bielanach zaprasza w te sobote na spektakl przekręt niedoskonały, czyli kto widział Panne Flint. Na deskach wystąpią tacy aktorzy jak: Danuta Cholecka, Katarzyna Kwiatkowska, czy Rafał Cieszyński, Bilety są jeszcze dostępne. 

Centrum Histortii Zajednia zaprasza w weekend dostępna jest wystawa o twórczości i życiu Kazimierza Moczrskiego.

– Ta wystawa jest czymś więcej opowiada o życiu Kazimierza Moczarskiego jego żonie i o tym co przeżyli – mówi Marek Mutor, Centrum Historii Zajezdnia.

7 marca na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice odbędzie się IV Pokaz Ogierów Hodowlanych. Publiczność będzie miała okazję podziwiać 45 ogierów, w tym aktualnego Mistrza Świata. Na wydarzenie organizatorzy zapraszają w godzinach od 10:00 do 17:00 na teren hal jeździeckich. Wstęp wolny.

Wrocław na weekend [06-08.03]

Balety w imparcie – Ladies Dicionary, to wydarzenie adresowane do kobiet z okazji ich święta. W te sobote odbędą ię zawody, warsztaty, koncerty, pokazy, a także after party. Impreza ma zebrać osoby związane z hip hopem rapem i street dancem. Wstęp na muzyczno-taneczne wydarzenie jest biletowany. Początek w Imparcie w te sobotę o godz. 20. 

 

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy