„Wrocław na wynajem” – rusza nowy program na antenie Echo24

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
26 czerwca rusza pierwszy odcinek nowego programu telewizji Echo24 „Wrocław na wynajem”. Partnerem programu jest TBS Wrocław. Z odcinków programu "Wrocław na wynajem" dowiecie się państwo bardzo wiele na temat mieszkań, które są do wynajęcia w stolicy Dolnego Śląska.

– Zapraszamy do nowego programu pod tytułem „Wrocław na wynajem”, który będzie emitowany w telewizji Echo24 i jest pod patronatem TBS Wrocław. W tym cyklu programów będziemy pokazywać różne aspekty bezpiecznego i skutecznego wynajęcia mieszkania we Wrocławiu i zaprezentujemy też różne obszary z życia TBS Wrocław, które mogą być istotne dla naszych mieszkańców lub też dla osób, które interesują się naszą ofertą mieszkań do wynajęcia. W tym cyklu odcinków chcemy pokazać bardzo praktyczne informacje, jak wynająć mieszkanie od TBS Wrocław, w jaki sposób załatwiać z nami różne sprawy na przykład usterki techniczne. Pokażemy też naszą aplikację iMieszkaniec, która służy do przesyłania przez internet różnych informacji o usterkach koniecznych do usunięcia. Pokażemy też nasze osiedla, pokażemy w jaki sposób staramy się kształtować przestrzeń miejską Wrocławia – mówi Łukasz Maślanka, rzecznik TBS Wrocław.

Premiera najbliższego odcinka programu „Wrocław na wynajem” już w sobotę o godzinie 11:00. Nowe odcinki programu będą emitowane dwa razy w miesiącu na antenie telewizji Echo24.

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy