Wrocław. Najciekawsze place zabaw

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Odwiedziliśmy kilka ze znanych i najchętniej odwiedzanych przez mieszkańców Wrocławia placów zabaw. Pierwszym punktem na naszej mapie został wodny plac zabaw znajdujący się na terenie Promenady Oławskiej.

Już czytałam o tym placu zabaw zanim on powstał, obserwowałam postępy i nie mogłam się doczekać, aż go otworzą. Jest piękny, jest pomysłowy, świetnie zrobiony. Jest miejsce dla rodziców, można sobie posiedzieć pod żaglem w cieniu, bo to jednak trochę trwa, trudno stąd dziecko zabrać. Także trzeba być przygotowanym na jakiś piknik.

Bardzo fajny. Przyjechaliśmy tu z Ołtaszyna, bo szukaliśmy alternatywy na wakacje i chyba dzieci są zadowolone z tego wyboru.

Jest fajny ten plac zabaw, bo bardzo lubię wodę.

Jest fajnie, bo jest woda.

Mieszkamy obok Konikowa, to jest bardzo fajny plac zabaw na Partynicach, który również bardzo często odwiedzamy i często bywamy z dziećmi w parku Mamuta.

Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy jest plac zabaw „Serce Szczepina dla Juniorów”, który znajduje się na skwerze pomiędzy ul. Inowrocławską, Zachodnią i Młodych Techników. Jedną z zalet tego miejsca jest małpi gaj.

Wszystko tu jest fajne. Najbardziej lubię zjeżdżalnie.

Podoba mi się tutaj to, że mogę się wspinać.

Jeszcze fajny plac zabaw jest przy szkole nr 18.

Fajny plac zabaw jest też przy szkole nr 46.

Kończąc naszą podróż odwiedziliśmy Samolotowy plac zabaw, który znajduje się na Gądowie Małym. Słynie on z tego, że znajdują się tutaj między innymi modele samolotów.

Przychodzę tu z wnukami, bo uwielbiają tutaj przebywać. Starszy pojechał na obóz, a młodszy dzisiaj jest u mnie pierwszy dzień i przyszedł tutaj się bawić.

Jest ten plac taki ciekawy i uniwersalny, duży wybór dla dzieci. Syn na przykład najbardziej lubi tutaj tunel i huśtawkę – mówią wrocławianie.

Te miejsca, które odwiedziliśmy i pokazaliśmy są ogólnodostępne, można tutaj przyjść i miło spędzić czas z dziećmi.

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy