Wrocław. Nowe wesołe miasteczko otwarte!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Na wrocławskim Zakrzowie zostało otwarte, nowe, rodzinne, małe wesołe miasteczko, gdzie między innymi można pojeździć takimi elektrycznymi autkami.

Nowe wesołe miasteczko zostało otwarte na Zakrzowie i jest dostępne dla wszystkich przez 7 dni w tygodniu. Jest to rodzinny biznes stworzony przez osoby, które przez wiele lat były związane z cyrkiem i rozrywką.

– Urodziłem się w cyrku i niestety w 1990 roku we Wrocławiu uległem wypadkowi w czasie występu w Cyrku Wielkim – złamałem kręgosłup. Narastał taki dylemat, co by tu zrobić, więc wpadł pomysł, żeby stworzyć coś rozrywkowego – mówi Zdenek Rumlov, Autodrom Ruml&Family.

I tak powstał pomysł na wesołe miasteczko, w którym można się wybawić, poskakać, a nawet pofrunąć w powietrze. Na terenie wesołego miasteczka panuje specjalny regulamin dostosowany do panującego reżimu sanitarnegi, sprzęt jest dezynfekowany, a na miejscu znajduje się wiele atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych.

– Mamy postawioną ławkę Avangers, zamki dmuchane różnego typu i bungee dla dzieci, a także jest Pani co plecie kolorowe warkoczyki i masę gier i zabaw, jest to takie nasze małe wesołe miasteczko – dodaje Zdenek Rumlov, Autodrom Ruml&Family.

Nowe wesołe miasteczko na wrocławskim Zakrzowie ma być otwarte do 25 października.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy