Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mężczyzny. Ciało znalezione w Odrze

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mężczyzny, który w nocy z piątku na sobotę miał wskoczyć do Odry z mostu Uniwersyteckiego. Mężczyzna po skoku do wody, nie wypłynął. W poniedziałek po południu wyłowiono ciało.

Zgłoszenie o mężczyźnie, który skoczył do rzeki wpłynęło o 2:26 w sobotę w nocy. Służbom nie udało się jednak odnaleźć mężczyzny, ale prace były kontynuowane przy wsparciu Wodnej Służby Ratowniczej. W poniedziałek nieopodal mostów Pomorskich z Odry wyłowiono zwłoki.

Policjanci z komisariatu wodnego i Wodna Służba Ratownicza prowadzili dzisiaj działania związane z informacją, która wpłynęła do policji w nocy z piątku na sobotę o mężczyźnie, który ma znajdować się w Odrze w rejonie mostu Uniwersyteckiego. Służby dzisiaj wyciągnęły z wody ciało mężczyzny. Wstępne ustalenia policjantów potwierdzają, że jest to właśnie ten mężczyzna, który z piątku na sobotę znalazł się w Odrze. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, a o wszystkim został poinformowany prokurator – mówi sierż. szt. Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Teraz służby będą prowadzić dalsze działania. Niestety to już kolejna osoba, która utopiła się w Odrze.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy