Wrocław w czołówce najbardziej zakorkowanych miast w Polsce. Kierowcy komentują

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Są rzeczy, do których w mieście trudno się przyzwyczaić. Należą do nich niewątpliwie korki - kierowcy tracą mnóstwo czasu, cierpliwości i nerwów. Do tego wszechobecne remonty - one dodatkowo utrudniają sytuację. Kierowcy mają nadzieję, że będzie lepiej.

– Tragedia, sześć kilometrów w półtorej godziny. Od Bielan do centrum Ołtaszyna. Coś się stało? Nic, studenci przyjechali.

  • Po Wrocławiu ciężko się jeździ, bo jest zakorkowany. Cały czas jakieś remonty, otwierają jakieś szlabany. Ja mam pecha do szlabanów – zawsze muszę się zatrzymać. Tu często są te szlabany zamykane? Dość często, tu wtedy wszystko stoi i nie da się przejechać, to jest źle pomyślane. Najgorsze miejsce we Wrocławiu. Tu – Zwycięska.

  • Zawsze jest zakorkowana. Jak pan sobie radzi z tymi korkami. Stoję. Sposób na korek? Nie denerwować się, bo można zawału dostać. Jakaś muzyka, książki? Tak radyjko. Po Wrocławiu kiepsko się jeździ? Bardzo, pan prezydent bardziej dba o rowerzystów. Ale dużo się remontuje? Dużo, nie powiem.

  • Gdzie są największe korki? Przy Rynku. I jak pani spędza ten czas? Muzyka, książki? Muzyki słucham, oczywiście relaksującej.

Centrum, plac Jana Pawła, tragedia tam jest. Dużo się remontuje i to się skumulowało teraz. A będzie lepiej? Nie będzie.

  • Powiem szczerze tragedia, dla mnie tragedia. Jestem z mniejszej miejscowości i dla mnie tragedia. Korki i dużo samochodów? Mnóstwo, mnóstwo. Strasznie dużo. Ja specjalnie wcześniej przyjechałem, żeby tego uniknąć, a po południu to sobie wyobrażam, że to wszystko stoi. Godzinami. Tym, co mieszkają we Wrocławiu szczerze współczuję – mówią kierowcy.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy