Wrocław. Witryna na gwiazdkę

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Dekoracje świąteczne w witrynie nie muszą być tylko ozdobą, ale również mogą być pracą artystyczną w konkursie.

Ten rok to szczególnie trudny czas dla przedsiębiorców, których sytuacja finansowa również nie wygląda najlepiej. W związku z tym konkurs ma za zadanie pomóc im wypromować się w okresie świątecznym. Jednak głównym celem tego konkursu jest nie promowanie, a wspieranie lokalnych biznesów. Organizatorami są dwie organizacje Dobry widok we Wrocławiu oraz Inne centrum.

– Do 10 grudnia czekamy na zgłoszenia, do wygrania są fajne nagrody – podkreśla Barbara Celebucka, koordynatorka akcji Dobry widok w sieci.

Warto zaangażować się w tę inicjatywę, ponieważ główną nagrodą przyznawaną przez komisje konkursową będzie redesign witryny, z kolei drugą nagrodą przyznawaną przez mieszkańców będzie sesja produktowa lub wizerunkowa.

– Zgłoszenia można przesyłać na adres dobrywidok@dompokoju.org. Wystarczy podać swój adres i dołączyć zdjęcie swojej witryny – dodaje Barbara Celebucka.

Gdzie natomiast mogą zagłosować mieszkańcy?

– Na profilu Facebookowym Dobry widok oraz na profilu Inne Centrum będzie udostępniony folder ze zdjęciami aranżacji świątecznych i tam za pomocą tak zwanych lajków można będzie oddać swój głos na tę witrynę, która najbardziej nam się podoba- dodaje Zuzanna Wolny, koordynatorka akcji.

Ekologicznie i niskobudżetowo to hasło, ponieważ organizatorom zależy na tym, żeby pokazywać, że nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, aby zrobić ciekawą aranżację w swojej witrynie. Wystarczy mieć karton i mazak, którym można coś namalować.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 grudnia na Facebookowej stronie Dobrego widoku oraz Inne centrum.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy