Wrocławscy muzycy zapraszają na darmowy koncert. Już dostępny online!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Janusz Cedro i Tomasz Wendt zapraszają na koncert. Będzie to podróż w świat najpiękniejszych polskich piosenek muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych.

Koncert będzie piękny, bo są to piękne przeboje. Piosenki z tamtych lat 60-tych i 70-tych były pisane z serca. Zawsze na tych koncertach bawił się komplet publiczności. Zagramy przeboje między innymi: Skaldów, Czesława Niemena, Czerwonych Gitar, Karin Stanek, Dwa plus jeden, Piotra Szczepanika, Urszuli Sipińskiej, Macieja Kossowskiego, Michaja Burano i Niebiesko-Czarnych. Zapraszamy Państwa, żeby oderwać się od tego, co mamy i spędzić z nami czas na kanapie – mówi Janusz Cedro, muzyk.

Polskie piosenki z lat 60-tych i 70-tych są znanymi skarbami.

Nieważne ile ma się lat. Zauważyłem, że osoby po 60-tce, czy 70-tce tańczą, śpiewają, ale także młode osoby potrafią się bawić przy tych piosenkach. Ta muzyka łączy pokolenia. Będą one trochę w takiej jazzowej aranżacji, bo będzie grał ze mną świetny wrocławski saksofonistka – Tomasz Wendt – dodaje Janusz Cedro.

Premiera koncertu z Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju odbędzie się 11 marca o godz. 20 i będzie dostępna w internecie jeszcze długi czas po premierze.

Transmisja odbędzie się na 10 kanałach miejskich Wrocławia na Facebooku i na Youtubie – dodaje Michał Hadasik, menadżer koncertu.

Zobacz również

Wakacje to odpoczynek, jednak całe dwa miesiące bez szkoły to dużo czasu, z którym czasem nie wiadomo, co zrobić. Tutaj naprzeciw wychodzi Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji ze swoimi sportowymi, letnimi półkoloniami.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy