Wrocławski biznes ma problem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wrocław opustoszał. Zamknięte są szkoły, urzędy, kawiarnie, restauracje. Warsztat fryzjerski jest otwarty dla chętnych . Jeszcze w ubiegłym tygodniu mieli przeszło stu klientów dziennie. W Poniedziałek było 3-4. Dbają o dezynfekcje, ale pytają co dalej? Ile to potrwa? Czy muszą zamknąć działalność?

Klientów nie ma. I słusznie, powinni wszyscy zastosować się do zaleceń i ograniczyć kontakty.

Jeśli nie ma klientów to firmy nie mają dochodów, a płacić trzeba za wszystko. Przedsiębiorcy zastanawiają się na jaką pomoc mogą liczyć.

Przedsiębiorcy szukają rozwiązań. Zaplecze finansowe pozwoli niektórym przetrwać przez jakiś czas. Tylko czy w obliczu pandemii musza radzić sobie sami? Jakie działanie mogłoby im pomóć prztrwać?

Teraz przedsiębiorcy staną przed trudnymi decyzjami. Prowadząc działalność gospodarczą wpływają na rozwój całego kraju. Jeśli zostaną bez wsparcia Państwa podczas sytuacji kryzysowej, to wirus spowoduje pandemię i katatsrofę gospodarczą.

 

Zobacz również

We Wrocławiu już po raz czwarty została zorganizowana konferencja Management 360, która jest skierowana do managerów, ale też do wszystkich osób, które są zainteresowane zarządzaniem. Do udziału w tegorocznej edycji zostało zaproszonych ponad 20 prelegentów, którzy rozmawiają z uczestnikami między innymi na temat tego, jak współpracować z klientami, jak przeprowadzać trudne rozmowy oraz na temat młodego pokolenia w pracy. Konferencja rozpoczęła się 20 września i potrwa do 22 września.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy