Wrocławski Teatr Lalek online. Sprawdź!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Teatr Lalek we Wrocławiu udostępnia w sieci m.in. spektakle oraz pomysły na gry dla dzieci. Wszystko w ramach akcji Teatr na wynos, domowa edukacja teatralna.

Swoją cegiełkę do podtrzymania dostępu do dóbr kultury i rozrywki dokłada Wrocławski Teatr Lalek. Na stronie internetowej placówka udostępniają zbiory tematycznych pomysłów na gry dla dziećmi. Pod hasłem Teatr na wynos, domowa edukacja teatralna znajdują się opisy spektakli propozycje zabaw.

Wrocławski Teatr Lalek w ofercie online dba o edukację

Teatr zwraca uwagę, że w związku z pandemią koronawirusa znaleźliśmy się w sytuacji, w której trzeba intensywnie pracować nad utrzymaniem edukacji. Swoją misję edukacyjną kontynuują udostępniając materiały z inspiracjami do zabaw tematycznych. Wszystkie zabawy powstały jako inspiracja spektaklami odgrywanymi na co dzień w teatrze.

Znaleźć można tam ciekawostki z życia m. in. Shakespeare’a. Pod hasłem Bądź jak Shakespeare dzieci bawią się słowem wymyślając swoje nazwy i historie co może stanowić uzupełnienie programu edukacyjnego w szkole. 

Spektakle Wrocławskiego Teatru Lalek w sieci

Teatr Lalek w wybrane niedziele będzie udostępniać nagrania z prób generalnych swoich spektakli. –Nagrania prezentowane w ramach cyklu mają charakter roboczy i zostały nagrane w celach dokumentacyjnych– wyjaśnia Teatr Lalek na swojej stronie.

Nagrania publikowane są w niedzielę i można je obejrzeć w ciągu 24 godzin. Najbliższa publikacja  spektaklu ,,Krzywiryjek’' będzie dostępna 12 kwietnia.

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy