Wrocławski Teatr Plenerowy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wrocławski Teatr Plenerowy zainaugurował cykl spotkań w plenerze. Od 9 sierpnia, na cotygodniowe spotkania, w różnych częściach Wrocławia zapraszają aktorzy na zabawne gagi, popisy słowem i kopanie po zadkach.

W momencie gdy teatry są nieczynne, albo obostrzenia pandemiczne wymuszają zachownie reżimu sanitarnego, uczestnictwo w wydarzeniach bywa niemożliwe bądź uciążliwe. Teatr Plenerowy choć gra już trzeci rok zapraszam tymbardziej na przedstawienia na łonie natury. Z wygodnych leżaków, pod koronami drzew, na świeżym powietrzu można poczuć klimat włoskiej komedii dell’arte.

O godzinie 18 obejrzeć można premierowy spektakl Mikołaja z czarnolasu, który jest komentarzem na obecne życie w Polsce. Adresowany jest dla dorosłych, ale gagi rozśmieszą też dzieci.

Na nudę napewno nikt nie będzie narzekać, ale liczyć się trzeba z ograniczoną ilością wygodnych leżaków. Wystarczy przyjść i wygodnie usiąść. Te bezpłatne spektakle to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy lubią się śmiać.

Zobacz również

W najbliższy piątek 23 lutego na Dużej Scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu zostanie zagrany spektakl „Kaligula” w reżyserii Roberta Czechowskiego. Warto przyjść i zobaczyć ten spektakl chociażby ze względu na to, że będzie to jeden z ostatnich spektakli, który zostanie zagrany na Dużej Scenie. Przypomnijmy, że już w kwietniu rozpocznie się tutaj remont.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy