Wrocławskie Dni Seniora: partnerzy przygotowali specjalną ofertę

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Inauguracja Wrocławskich Dni Seniora zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek 8 września wokół Ratusza przejdzie Marsz Kapeluszy, a seniorzy rozpoczną świętowanie. Od 10:00 na placu Solnym rozpoczną się pokazy taneczne.

Podczas Wrocławskich Dni Seniora na seniorów czeka mnóstwo atrakcji. Partnerzy strategiczni przygotowali również ofertę, która pozwoli zadbać o zdrowie i dom. Firma Future Meds przygotowała dla seniorów specjalną akcję.

  • Przygotowujemy szeroką ofertę bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich w naszym ośrodku, będziemy ją promować poprzez materiały dystrybuowane we Wrocławskim Centrum Seniora, przez media społecznościowe – czy to nasze czy też Wrocławskiego Centrum Seniora. Pojawimy się na inauguracji Wrocławskich Dni Seniora, gdzie w ramach swojego stoiska, będziemy rozdawać kupony na bezpłatne badania dla wszystkich seniorów, którzy będą mogli przyjść i bezpłatnie się u nas przebadać. Wiemy, jak ważna jest profilaktyka i opieka zdrowotna dla osób w wieku senioralnym – mówi Mariusz Augustyniak, specjalista ds. kluczowych kontaktów klinicznych Future Meds.

Seniorzy będą mogli odebrać vouchery na podstawowe badania krwi, czyli morfologię, lipidogram, kreatyninę podstawową, glukozę i hemoglobinę glikowaną, THS dla pań, a PSA dla panów. Dodatkowo, w dniu inauguracji będzie dostępny osteobus. Ale to nie wszystko.

  • Nasz lekarz 12 września we Wrocławskim Centrum Seniora poprowadzi wykład dla seniorów wykład dotyczący alergii. Jak się przed nimi uchronić? Jaką profilaktykę stosować? Informacje o tym będą zawarte w harmonogramie. Będzie też numer telefonu, pod którym będzie można się na ten wykład zapisać – mówi Mariusz Augustyniak, specjalista ds. kluczowych kontaktów klinicznych Future Meds.

Podczas Wrocławskich Dni Seniora, uczestnicy będą mogli zapoznać się również z ofertą ubezpieczeniową. 

  • DCU Ubezpieczenia Renata Stryjakiewicz angażujemy się w wiele akcji. To są akcje charytatywne, jak również akcje właśnie na dni seniora. A dlaczego? Dlatego że po prostu jest wiele produktów na rynku ubezpieczeniowym, ale tylko niektóre są dedykowane dla określonej grupy ubezpieczeniowej. I właśnie taki produkt jedno towarzystwo przygotowało i z tym produktem chcę do seniorów uderzyć – mówi Renata Stryjakiewicz, agentka ubezpieczeniowa, DCU Renata Stryjakiewicz.

Na specjalnie przygotowanym stoisku seniorzy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat przygotowanych dla nich ubezpieczeń oraz płynących z tego korzyści. 

  • Byłam na różnych spotkaniach z seniorami w klubie seniora i byłam bardzo zaskoczona, ponieważ mieliśmy spotkanie na pół godziny. Okazało się, że praktycznie ja byłam tam ponad dwie i pół godziny i nie chciano mnie wypuścić. Niewiedza, nie wiedziałam, że jest tak przeogromna, nawet przy ubezpieczeniu OC pojazdów i konsekwencjami czasami. Ubezpieczenia to jest troszkę jak sklep. Wyciągamy z różnej półeczki różne produkty i dopasowujemy je – mówi Renata Stryjakiewicz, agentka ubezpieczeniowa, DCU Renata Stryjakiewicz.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy