Wrocławskie lotnisko wprowadziło nową usługę

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Podróżując samolotem i przejeżdżając na lotnisko, wiele osób niestety nie wie, jak sobie poradzić między innymi z odprawą biletowo-bagażową lub z przejściem przez kontrolę bezpieczeństwa. Widząc ten problem i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, Port Lotniczy Wrocław prowadził nową usługę Meet & Assist, która ma za zadanie pomóc podróżującym poradzić sobie ze wszystkim i zwiększyć komfort podróży.

Widzieliśmy rzeczywiście potrzebę wprowadzenia czegoś pomiędzy tym, co już mamy, czyli obsługą VIP a salonikiem Executive Lounge i stwierdziliśmy, że potrzebujemy coś jeszcze takiego pośredniego. Więc wpadliśmy na pomysł, że pomożemy w najtrudniejszych procedurach naszym pasażerom, po to, aby ta podróż, wakacje, już zaczęły się na lotnisku, żeby się nie stresowali, żeby nie musieli stać w kolejkach – mówi Izabela Prażmowska, dyrektorka ds. zarządzania terminalem, Port Lotniczy Wrocław S.A.

Nowa usługa obejmuje asystę na lotnisku, szybką odprawę Check-in, szybkie przejście Fast Track, odprawę dokumentów, jak również pobyt w saloniku Executive Lounge.

Zalecamy tę usługę dla rodzin z dziećmi, którzy podróżują samolotem pierwszy raz lub dla pasażerów, którzy potrzebują dodatkowej asysty w terminalu pasażerskim lub tak naprawdę dla wszystkich pasażerów ceniących sobie wygodę i komfort podczas podróży – mówi Mikołaj Gendera, koordynator usług VIP & Business Service, Port Lotniczy Wrocław S.A. 

Usługę Meet & Assist można zarezerwować przez stronę internetową Portu Lotniczego Wrocław.

Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i zarezerwować w dany dzień, na dwie godziny przed odlotem, naszą usługę. A my w dzień odlotu skontaktujemy się telefonicznie, aby ustalić miejsce spotkania w terminalu – mówi Mikołaj Gendera, koordynator usług VIP & Business Service, Port Lotniczy Wrocław S.A. 

Jeżeli otrzymujemy rezerwację, wtedy kontaktujemy się z takim pasażerem i umawiamy się, że są o tej i o tej godzinie na terminalu. Od nas człowiek już czeka na te osoby i w zależności od tego, gdzie podróżuje, czy ma bagaże, czy są dzieci, no to dobieramy sposób odprawy do danych sytuacji. Ogarniamy te wszystkie procedury poza kolejnością, dajemy pasażerom karty pokładowe, nadajemy im bagaże i przeprowadzamy do kontroli bezpieczeństwa – mówi Izabela Prażmowska, dyrektorka ds. Zarządzania Terminalem, Port Lotniczy Wrocław S.A.

Nowa usługa została wprowadzona pod koniec grudnia zeszłego roku i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród pasażerów. 

Zobacz również

Często wystarczy jedynie przejść się po wrocławskich ulicach, aby w starych ścianach usłyszeć to metaforyczne echo dawnego Breslau. W Ossolineum przez najbliższe tygodnie będzie można jeszcze głębiej zanurzyć się w tym przedwojennym klimacie dzięki wystawie „Czas pochwycony”.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy