Wrocławskie studio tworzy światową grę

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Wrocławskie studio deweloperskie The Dust tworzy światową grę. „Hotel Renovator", czyli symulator, który jest jedną z najbardziej gorących premier tego roku.

Gra „Hotel Renovator”, to symulator hotelu, w którym musimy wyremontować i urządzić pomieszczania, a także do którego trzeba przyjąć gości. W grze oprócz standardowego remontowania budynku pojawi się również szeroki aspekt ekonomiczny.

– Chcemy, żeby gracze poczuli, to jak się czują hotelarze. Od pierwszego wejścia do opuszczonego budynku, po tworzenie nowych struktur, pomieszczeń itd. Mamy dużo roboty w tej grze – mówi Jakub Szymczak, brand manager The Dust.

Gra znalazła się na liście Global Top Wishlist platformy Steam, czyli zestawieniu najbardziej oczekiwanych premier roku. Polskie studia słyną ze stworzonych gier na całym świecie.

– Polska branża gier jest bardzo mocna na arenie międzynarodowej. CD Projekt jest obecnie największą spółką na polskiej giełdzie. W polskie gry ludzie grają na całym świecie – podkreśla Jakub Szymczak, brand manager The Dust.

Studio The Dust planuje premierę swojej nowej gry na IV kwartał 2020 roku

 

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy