Wrocławskie teatry gotowe na powitanie gości

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Niektóre wrocławskie teatry są już gotowe na powitanie odwiedzających. Na gości czekają nowe zasady bezpieczeństwa, ale także nowe spektakle i koncerty.

Teatr Scena Kamienica zaprasza na galę tenorową na żywo, która odbędzie się 18 czerwca, a także na muzyczne rejsy statkiem po Odrze. Pierwszy rejs jest zaplanowany na 20 czerwca.

Wrocławski Teatr Muzyczny Capitol także rusza i otwiera się dla gości. Na gości czekają w czerwcu dwa koncerty. W niedzielę 14 czerwca na Dużej Scenie Justyna Szafran zaśpiewa recital złożony z piosenek Agnieszki Osieckiej. Zespół Capitolu ponownie w komplecie na Dużej Scenie pojawi się 20 czerwca. Zwykle o tej porze aktorzy grali koncerty na zakończenie sezonu, tym razem pożegnanie będzie podwójne. To koniec sezonu, a zarazem koniec czasu teatralnej kwarantanny.

W teatrach panują te same zasady, co w kinach. Organizatorzy sprzedają co drugie miejsca, obowiązuje nakaz noszenia maseczek i dezynfekcja rąk. Wrocławski Teatr Komedia wznawia działalność od razu z pełnym repertuarem, już od 6 czerwca można przyjść na spektakl pod tytułem – „Psychoterapia, czyli sex w zyciu człowiek".

Wrocławskie teatry zapraszają na spektakle i koncerty na żywo. Kupić bilety można za pomocą stron internetowych.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy