Wrocławskie teatry gotowe na powitanie gości

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Niektóre wrocławskie teatry są już gotowe na powitanie odwiedzających. Na gości czekają nowe zasady bezpieczeństwa, ale także nowe spektakle i koncerty.

Teatr Scena Kamienica zaprasza na galę tenorową na żywo, która odbędzie się 18 czerwca, a także na muzyczne rejsy statkiem po Odrze. Pierwszy rejs jest zaplanowany na 20 czerwca.

Wrocławski Teatr Muzyczny Capitol także rusza i otwiera się dla gości. Na gości czekają w czerwcu dwa koncerty. W niedzielę 14 czerwca na Dużej Scenie Justyna Szafran zaśpiewa recital złożony z piosenek Agnieszki Osieckiej. Zespół Capitolu ponownie w komplecie na Dużej Scenie pojawi się 20 czerwca. Zwykle o tej porze aktorzy grali koncerty na zakończenie sezonu, tym razem pożegnanie będzie podwójne. To koniec sezonu, a zarazem koniec czasu teatralnej kwarantanny.

W teatrach panują te same zasady, co w kinach. Organizatorzy sprzedają co drugie miejsca, obowiązuje nakaz noszenia maseczek i dezynfekcja rąk. Wrocławski Teatr Komedia wznawia działalność od razu z pełnym repertuarem, już od 6 czerwca można przyjść na spektakl pod tytułem – „Psychoterapia, czyli sex w zyciu człowiek".

Wrocławskie teatry zapraszają na spektakle i koncerty na żywo. Kupić bilety można za pomocą stron internetowych.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy