WROsound 2020 – bilety, program, gwiazdy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Woodkid będzie jedną z gwiazd wrocławskiego festiwalu WROsound 2020. Wydarzenie, które ma łączyć muzyczne różnorodności, zaplanowane jest na lipiec. Będą zarówno znani artyści, jak i z nowe, zaskakujące brzmienia. Bilety są już w sprzedaży.

WROsound to letni, miejski festiwal, którego zawsze we Wrocławiu brakowało. Zaczynaliśmy w Imparcie, jeszcze z nazwą wrocławski sound. Później zmieniła się ona na WROsound – mówi Daria Kubasiewicz ze Strefy Kultury Wrocław.

Gwiazdy WROsound: Thylacine, Meek, Oh why? i inni

Festiwal ma już dwanaście lat. Od tamtej pory jego specyfika i brzmienie zmieniały się wraz z zapraszanymi gośćmi. Przez lata na festiwalu pojawili między innymi PRO8BL3M, Sokół i goście, a także Christopher Michael Taylor znany jako Sohn.

Stawiamy na mieszanki, premiery, na zagranicznych i polskich artystów. Jest miejsce na hip-hop, odrobinę jazzu i dobrych pisarzy piosenek – dodaje organizatorka.

Choć do wydarzenia zostało jeszcze trochę czasu, to organizatorzy ogłosili już pierwszy artystów, którzy w lipcu odwiedzą stolicę Dolnego Śląska.

Do tej pory ogłosiliśmy francuskiego artystę Thylacine z elektroniką i nowymi pomyśłami. Z polskich artystów – Meek, Oh why? to takie połączenie hip-hopu i jazzu i MIN t – artystka z Wrocławia, która na co dzień mieszka w Berlinie – zdradza Kubasiewicz.

Bilety na WROsound 2020

Pierwsze bilety są już dostępne w sprzedaży. Podążając za światowymi i ogólnopolskimi trendami organizatorzy zaproponowali m.in. karnety na cały festiwalowy weekend. Gwiazd nie powinno zabraknąć.

Przede wszystkim koncert zamknięcia – 19 lipca zagra Woodkid, który w tym roku wraca po pięciu latach z nową płytą – dodaje organizatorka.

Festiwal na placu Społecznym rozpocznie się 17 lipca i potrwa dwa dni.

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy