WSH nadaje certyfikaty i otwiera studia MBA!

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Wyższa Szkoła Handlowa rozdała certyfikaty ukończenia studiów MBA, czyli najbardziej cenionego tytułu zawodowego w biznesie. Dodatkowo zostały również otwarte tegoroczne studia na kierunkach MBA!

Pan Robert rozpoczął studia podyplomowe MBA na kierunku Lean Management, czyli szczupłego odchudzania firmy. Jak mówi cieszy się z certyfikatu, gdyż dzięki zajęciom poznał nowych ludzi oraz zdobył potrzebną wiedzę i doświadczenie.

– Te zajęcia były tak zorganizowane, że byliśmy w wielu miejscach pracy na przykład w dużej Toyocie, gdzie mogliśmy poznać i zobaczyć, to czego się uczyliśmy w praktyce – mówi Robert Jagła, absolwent studiów MBA w Wyższej Szkole Handlowej.

Mimo sytuacji związanej z koronawirusem Wyższa Szkoła Handlowa uhonorowała absolwentów studiów MBA w grupach do pięciu osób. To był ważny moment dla każdego ze studentów.

– Oni przez rok czasu realizowali zadania wdrożeniowe, projekty w swoich organizacjach. Męczyli się nad literaturą, którą poznawali w temacie lean management, czyli ciągłego samodoskonalenia się – podkreśla Ilona Nowicka, dyrektor zarządzający LCMG.

Wyższa Szkoła Handlowa także w uroczysty sposób otworzyła pierwszą edycję studiów podyplomowych MBA Proces Management, czyli zarządzania procesowego.

– Wyjątkowe jest to, że jest to kierunek stricte dla usług szeroko pojętych. Są to jedyne takie studia MBA w Polsce – dodaje Ilona Nowicka, dyrektor zarządzający LCMG.

– Można się nauczyć, jak sobie poukładać pracę i jak pracować mniej, ale efektywniej, a to teraz w każdej firmie jest priorytetowe – mówi Iwona Słomska, wykładowca na studiach MBA w Wyższej Szkole Handlowej.

Studenci podczas zajęć mają do czynienia z praktykami. Osobami, które zarządzają swoimi firmami. Podczas takich spotkań można się wiele nauczyć. Rekrutacja w Wyższej Szkole Handlowej na studia MBA trwa. Więcej informacji na temat kierunków można znaleźć na stronie www.handlowa.eu.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy