WSH. Nowe kierunki studiów podyplomowych

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wyższa Szkoła Handlowa zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja trwa! Na chętnych czekają dwa nowe kierunki: jest to projektowanie wnętrz i grafika komputerowa w architekturze wnętrz.

– Na studia podyplomowe może się zapisać każdy absolwent studiów wyższych, czyli mogą być to osoby po licencjacie, inżynierze albo po studiach magisterskich. Kierunki skierowane są do osób, które straciły pracę i muszą się bardzo szybko przebranżowić – mówi Daria Bełej, koordynatorka studiów podyplomowych w WSH.

– Branża architektury wnętrz bardzo szybko się rozwija, a projektanci są zasypywani pracą – mówi Marcin Cibor, architekt wnętrz.

Dlatego tym bardziej poszukiwani są eksperci w tej branży. Studia podyplomowe na kierunkach projektowanie wnętrz i grafika komputerowa w architekturze wnętrz nie wymagają wcześniejszego przygotowania i wiedzy branżowej. Podczas zajęć studenci nauczą się między innymi kompleksowego projektowania wnętrz.

– Od inspiracji, przez stronę estetyczną, zagadnienia technologiczne i techniczne projektowania do wizualizacji i pełnego projektu. To wszystko w rok i myślę, że to może być bardzo ciekawy start dla takich słuchaczy w nową branżę – mówi opiekunka kierunku projektowanie wnętrz w WSH, dr Agnieszka Aleksiejczuk.

Drugi kierunek studiów dotyczy grafiki komputerowej w architekturze wnętrz. Studenci na tych zajęciach nauczą się miedzy innymi tworzenia grafiki 3D i 2D i opracowywania projektów architektonicznych.

– Absolwent nabędzie umiejętności tworzenia portfolio, będzie mógł tworzyć i zbierać swoje projekty w jednym miejscu i opublikować w internecie – mówi Przemysław Nowak, architekt wnętrz.

– Studenci nauczą się opracowywać dokumentację projektową, a także tworzyć wizualizację. Absolwenci będą wsparciem dla architektów wnętrz. Warto się zastanowić też dziś, w jaki sposób te wnętrza powinny być projektowane, aby czteroosobowa rodzina miała swój kąt – mówi Marcin Cibor, architekt wnętrz.

A także przestrzeń, w której można pracować, uczyć się i odpoczywać. Dlatego tym bardziej na rynku pracy poszukiwani są projektanci wnętrz. Wyższa Szkoła Handlowa zaprasza na studia na dwóch nowych kierunkach podyplomowych. Rekrutacja trwa do połowy marca, wtedy także rozpoczynają się zajęcia.

Zobacz również

Ćwiczenie umysłu przy użyciu różnego typu kreatywnych zadań powoduje, że mózg później się starzeje, a dzięki temu dłużej można zachować młodość. Klub seniora zawsze młodzi, na psim polu w starej piekarni miał zajęcia z treningu umysłu, ale tutaj odbywają się także ćwiczenia z ceramiki. zajęcia plastyczne, a także z haftu krzyżykowego.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy