Wspomnienia tamtych lat

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Już niedługo na „Scenie pod regałem” będzie można usłyszeć największe polskie przeboje lat 60 i 70. Utwory minionych dekad zagrają Janusz Cedro i Tomasz Wendt.

Kawiarnia Literatka rozpoczyna cykl spotkań z gwiazdami polskiej piosenki. Premierowo na „Scenie pod regałem” koncert dadzą Janusz Cedro – kompozytor, producent muzyczny oraz wokalista znany z zespołu Spirituals Singers Band i Tomasz Wendt – wielokrotnie nagradzany saksofonista.

15 października Kawiarnia Literatka, która jest znana z różnych wydarzeń artystycznych organizuje cykl koncertów „Gwiazdy pod regałem”. Wraz z Tomaszem Wendtem mam przyjemność rozpocząć ten cykl organizowany przez dyrektora artystycznego „Sceny pod regałem” – Michała Hadasika — opowiada Janusz Cedro, muzyk.

Artyści w ramach cyklu „Scena pod regałem” zagrają i zaśpiewają polskie przeboje lat 60 i 70. 

Piosenki z tych lat są dla mnie absolutnie cudowne. Gram je od 3 lat przy pełnych salach. Postanowiłem pokazać je tym razem w innych, jazzowych aranżacjach — dodaje Janusz Cedro

W repertuarze znajdą się m.in utwory Skaldów, Maryli Rodowicz oraz zespołu 2 plus 1. Koncert rozpocznie się piosenką Czerwonych Gitar „Historia jednej znajomości”.

Jest to cudowna piosenka, która włącza ludzi w śpiewanie. Będę namawiał wszystkich do wspólnego śpiewania, nucenia, a jeżeli ktoś nie zna tej piosenki to zawsze może zrobić mormorando — żartuje muzyk.

Bilety na koncert piosenek z tamtych lat w jazzowych aranżacjach Janusza Cedro i Tomasza Wendta można kupić w Kawiarni Literatka.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy