Wystawa Własną Drogą w CK Agora

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Wystawa Własną Drogą to ekspozycja zdjęć powstałych w trakcie podróży w różne rejony świata między innymi do Azji oraz Afryki. Podróż i aparat fotograficzny to połączenie idealne. Dla Anny Zawadzkiej była to pierwsza stworzona wystawa w życiu.

– To wszystko było dla mnie lądem nieznanym, ale stwierdziłam, że ta własna droga, to coś co mnie oddaje. Podąrzam śladami marzeń – mówi Anna Zawadzka, autorka wystawy

– Ania poprzez podróże odkryła swoją pasję do fotografii. W kadrze zatryzmuje fantastycznny, miejsca i ludzi. Na zdjęciach jest mnóstwo kolorów – dodaje Renata Zagórska z Centrum Kultury Agora

Autorka zatrzymuje w kadrze to, co ją najbardziej fascynuje, emocjonuje i wciąga: ludzi i sytuacje napotkane po drodze – zwyczajne życie osób z różnych stron świata.

– Zwyczajne, ale z drugiej strony dla mnie nie zwyczajne, bo jest tak kolorowe. Różne miejsca mimo, że tam byłam to wyglądają zaskakująco – dodaje Anna Zawadzka, autorka wystawy.

Ekspozycji zdjęć towarzyszył koncert Aleksandry Granowskiej, która skupia się na pieśniach tradycyjnych. A dlaczego warto przyjść na wystawę własną drogą?

– Można oderwać się od tej zimy, którą mamy za oknem. Zobaczyć troche świata i tego, jak ludzie gdzieś indziej żyją. Są to zdjęcia wynikające z mojego podglądania innych kultur – podkreśla Anna Zawadzka, autorka wystawy.

Wystawa jest bezpłatna i otwarta do 28 lutego w centrum kultury Agora.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy