Zagraj w baseball! Barons Wrocław zapraszają

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drużyna Barons Wrocław stworzyła zajęcia dla dzieci. Każdy może się nauczyć grać w baseballa. Jest to jeden z najbardziej skomplikowanych sportów zespołowych na świecie, jednak dzieci za darmo mogą nauczyć się czegoś nowego, odbijania piłki kijem, rzucania, łapania, a także pracy w zespole.

– Staramy się uczyć dzieci tego, co w baseballu jest najważniejsze. Wstawania po upadkach, nie można się poddawać, bo sytuacja w tej grze jest bardzo dynamiczna – mówi wiceprezes Barons Wrocław, Kamil Stanek.

Do Wrocławia przyjechał trener z Nowego Yorku, który od 10 roku życia gra w baseball. Ma ogromną wiedzę, którą teraz przekazuje młodym polskim zawodników.

– Ludzie mówili, że jestem szalony, że przyjeżdżam do Europy krainy piłki nożnej trenować młodzież, ale ludzie kochają tutaj ten sport, dlatego jestem we Wrocławiu, żeby przekazywać wiedzę – podkreśla trener z USA, Vincent Colasunno.

Baseball nie jest męczący, większość meczu stoi się w polu, lub czeka się na moment do odbicia piłki, natomiast następują chwile kiedy trzeba dać z siebie wszystko. Dzieciom ten sport się bardzo podoba.

Darmowe treningi dla dzieci odbywają się do końca sierpnia od wtorku do piątku zarówno rano, jak i popołudniu. Ekipa Barons Wrocław zaprasza wszystkich. Dodatkowo drużyna planuje także rekrutacje w szkołach na przełomie września i października. Zapisać się na zajęcia można za pomocą Facebooka Barons Wrocław.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy