Zakamarki Teatru Polskiego we Wrocławiu będą otwarte dla wszystkich, ale tylko jednego dnia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
"Mikołajkowe przechadzki dolnośląskie" - pod takim tytułem w tym roku odbędzie się zwiedzanie Teatru Polskiego we Wrocławiu przy ulicy Zapolskiej.

– 3 grudnia od godziny 10:00 będzie możliwość zwiedzania Teatru Polskiego we Wrocławiu, głównej sceny Teatru przy ulicy Zapolskiej. Ale to nie będzie zwykłe zwiedzanie, ponieważ ci, którzy przyjdą, będą mogli zobaczyć tę scenę od kulis, czyli to, czego zwykły widz na co dzień, przychodząc do teatru, nie widzi. Będzie można zobaczyć cały mechanizm tego, jak powstaje przedstawienie, jak ta scena działa, zajrzeć w miejsca, które na co dzień są niedostępne dla widzów, a tylko dostępne są dla realizatorów, dla aktorów, dla naszych pracowników, którzy pracują przy powstawaniu spektakli. Oprócz tego, na wszystkich odwiedzających czekają warsztaty, podczas których będą mogli zrobić sobie biżuterię bądź pacynkę i to będzie możliwość wcielenia się w jakąś rolę, którą sobie wymarzą. Także serdecznie zapraszamy. Teatr Polski otwiera się dla naszych widzów w ten sposób, że zapraszamy do odwiedzenia tych nieoczywistych miejsc w Teatrze Polskim – mówi Julia Wach, Teatr Polski we Wrocławiu.

Choć to zwiedzanie mikołajkowe, to teatr będzie otwarty dla wszystkich, nie tylko dla dzieci. 

– Przyjść może każdy, w każdym wieku i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście taką też możliwością podczas tego zwiedzania, będzie zobaczenie scen i całej scenografii do spektaklu „Błękitny pies”, który w tych dniach również gramy. Także serdecznie zapraszamy na spektakl, ale też będzie sobie można zrobić zdjęcie właśnie na scenie w scenografii ze spektaklu – mówi Julia Wach, Teatr Polski we Wrocławiu.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy