Zapowiedź nowego serialu Echo24. EkoWalscy odc 1.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka sitcomu EkoWalscy. Już piątek o godz 18:20 na na antenie Telewizji Echo24.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka sitcomu EkoWalscy. Już piątek o godz 18:20 na na antenie Telewizji Echo24. EkoWalscy – serial komediowy w konwencji sitcomu o tematyce edukacyjnej w zakresie ochrony środowiska, gospodarki wodnej i zrównoważonego rozwoju. EkoWalscy to tradycyjna, polska rodzina. Czasem zakręcona i zwariowana, ale szanująca wartości, a przede wszystkim proekologiczna. Mieszkająca na przedmieściach metropolii.

Projekt: „EkoWalscy – serial komediowy w konwencji sitcomu o tematyce edukacyjnej w zakresie ochrony środowiska, gospodarki wodnej i zrównoważonego rozwoju” został zrealizowany przy wsparciu finansowym Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

Zobacz również

Przywrócenie telefonu zaufania, emerytury do 5 tysięcy złotych bez podatku czy dopłata do mieszkań dla młodych i odwołanie Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka. To jedne z konkretów, które zaprezentowała koalicja obywatelska na rynku we Wrocławiu. 

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy