Zapraszamy na Echo Dolnego Śląska

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Echo Dolnego Śląska to debaty polityczne, które na naszej antenie poruszają najważniejsze kwestie dla regionu, a także całego kraju. W kolejnym odcinku radni będą dyskutować o politycznych rozgrywkach w Sejmiku Wojewódzkim.

Tym razem będziemy rozmawiać o tym, co wydarzyło się w ostatnim czasie w sejmiku. Nieudana próba odwołania przewodniczącego sejmiku – Andrzeja Jarocha. Będziemy pytać radnych dlaczego się nie udało, mimo zapewnień opozycji. Zadamy pytanie czy była transakcja wiązana miedzy Sejmikiem a Radą Miejską Wrocławia – przewodniczący za przewodniczącego oraz umowa Nowoczesnej z PiS-em, o której mówi się w kuluarach – mówi Tomasz Pajączek, Telewizja Echo24.

Drugim tematem będą luzowane od 15 maja obostrzenia. Jak brak konieczności zakładania maseczek na świeżym powietrzu oraz otwarte ogródki restauracyjne przełożą się na dzienną liczbę zakażeń? To jednak nie wszystko.

Bardzo ważny temat związany z uchwałą wałbrzyską, która dotyczy obowiązkowych szczepień. Pytanie do wszystkich radnych, czy to najwyższy czas, by zacząć o tym rozmawiać. Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej mówi, że jeśli nie zmienimy naszego podejścia do szczepień, to po wakacjach czeka nas kolejna fala, gorsza od wszystkich trzech – podsumowuje Tomasz Pajączek, Telewizja Echo24.

Gośćmi debaty będą Magdalena Piasecka, Wojciech Bochnak oraz Andrzej Jaroch.

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy