Zapraszamy na Echo Dolnego Śląska

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Echo Dolnego Śląska to debaty polityczne, w których radni sejmiku wojewódzkiego poruszają najważniejsze kwestie dla regionu i jego mieszkańców. Tym razem radni będą dyskutować o czwartej fali pandemii i respektowaniu paszportów covidowych, ale to nie wszystko.

Oprócz tego będziemy rozmawiać także o Polexicie – czy jest to realna groźba i kierunek, w którym zmierza Polska czy fake news i bzdura, jak mówi obóz władzy. Do tego temat polsko-białoruskiej granicy, gdzie nie są wpuszczani dziennikarze i od 1,5 miesiąca obowiązuje stan wyjątkowy.  Czy w tej sprawie polityka rządu powinna się zmienić? Chciałbym też poruszyć temat szalejącej inflacji, która sięga prawie 6%. Paliwo, które także kosztuje już 6 zł za litr. Czy rząd powinien obniżyć akcyzę na paliwo? Ostatni temat to Koleje Dolnośląskie. Premier Morawiecki zapowiadał powrót pociągów na Dworzec Świebodzki i pytanie, czy były to realne zapowiedzi czy polityczne deklaracja – mówi Tomasz Pajączek, Telewizja Echo24.

Debata będzie można zobaczyć w piątek – 22 października o godz. 18:30 w Telewizji Echo24 oraz na naszej stronie internetowej. 

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy