Zapraszamy na Echo Dolnego Śląska

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Echo Dolnego Śląska to debaty polityczne, które na naszej antenie będą pojawiać się raz w miesiącu. Gośćmi będą przedstawiciele wszystkich ugrupowań Sejmiku Wojewódzkiego. Pierwszy odcinek dotyczył głównie budżetu unijnego i wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Przede wszystkim uważam, że odebrano kobietom prawo wyboru – mówi Magdalena Piasecka.

Tym razem dyskusja będzie dotyczyła roku pandemii, ale to nie wszystko.

Poruszymy temat przejmowania linii kolejowych przez zarząd województwa od spółki PKP S.A. i PKP PLK. Będziemy także rozmawiać o nowej inicjatywie prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka – Dolny Śląsk – Wspólna sprawa. Ostatnim tematem będzie budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Trwająca ponad 10 lat inwestycja. Pytanie do wszystkich radnych sejmiku – kiedy ta inwestycja się zakończy i czy w ogóle to nastąpi. Nie oszukujmy się, na te inwestycję mieszkańcy Wrocławia czekają z utęsknieniem – zdradza Tomasz Pajączek, prowadzący Echo Dolnego Śląska.

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy